Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Kangelane

Juku: Isa, saa oled minu kangelane! Isa: Tõesti või? Kuidas? Juku: Sa suudad anda kinniste silmadega mulle oma autogrammi. Isa: Seda kindlasti! Juku: Pane siis silmad kinni ja anna oma autogramm minu päevikusse!

Probleem pealikuga

Iga kord, kui mõni indiaanlane siseneb pealiku telki, tegeleb pealik pihku löömisega. Indiaanlased arutavad asja, konstateerivad et pealikul on probleem ja otsivad pealikule ilusa naise. Peale mesinädalaid sisenevad mõned jälle pealiku telki ja näevad, et pealik tegeleb jälle eneserahuldamisega. Indiaanlased on imestunud ja pärivad mis naisega juhtus? “Tal väsis käsi ära”, selgitas pealik!

Erektsioon

Mees pöördub doktor Vassiljevi poole erektsiooni probleemiga. Doktor Vassiljev uurib mehe peenist igast küljest, mudib ja katsub ka keelega. Ei miskit. Lõpuks annab mehele suure purgi mingi määrdega. “Tund aega enne seksi määrige sellega oma peenis kokku ja ma garanteerin, et see saab olema kõva nagu kivi”, selgitab doktor mehele. Mees on üliõnnelik, tänab ja…

Loe edasi

Nr 3557

Advokaat: Härra kohtunik. Uute tõendite valguses soovin ma minu kliendi nimel Teie otsuse edasi kaevata. Kohtunik: Millised uued tõendid Te olete leidnud? Advokaat: Ma sain teada, et minu kliendil on sukasääres veel 1000 eurot!

Nr 3551

80 aastane Aadu on varguse tunnistajana kohtus. “Kas te olete kindel, et just minu kaitsealune oli see kes varastas”, pärib kaitse advokaat. “Te olete 80 aastane ja Teie silmanägemine pole enam kiita. Kui kaugele Te üldse pimedas näete?” “Ma näen kuud”, vastab Aadu. “Kui kaugel see on?”

Nr 3550

Müügimehel sai müüja tööst villand ja hakkas politseinikuks. Aasta hiljem kohtab ta oma endist töökaaslast kes pärib kuidas politseiniku töö ka on. “Palk pole paha ja tööaeg on ka normaalne”, vastab endine müügimees. “Kuid kõige rohkem meeldib mulle see, et kliendil pole kunagi õigus!”

Nr 3548

Ülemus kontrollib uue töötaja ausust. Boss: Kas te välisuksest sisenedes pühkisite oma jalad matil puhtaks? Töötaja: Muidugi! Boss: Meil ei ole välisukse ees jalamatti!

Nr 3541

Laevahukust pääsenu on üksinda veetnud aastaid üksikul saarel. Ühel hommikul ärgates näeb ta laeva ankrus ja saarele lähenevat paati! Randunud paadist astub välja laeva ohvitser ja ulatab merehädalisele paki ajalehti. “Loe need läbi ja otsusta kas sa tahad, et me sind päästame või mitte”, lausus ohvitser.

Imik

Naine läheb imikuga doktor Vassiljevi juurde imiku läbivaatusele. Doktor Vassiljev möödab ja kaalub imikut, takseerib teda eest ja tagant ning küsib mureliku häälega, et kas imikut toidetakse rinnaga või pudeliga. “Rinnaga toidetakse”, vastab naine. Doktor Vassiljev laseb naisel ülakeha paljaks võtta, mudib naise rindu ja pigistab nibusid. Peale mõningast mudimist konstateerib doktor Vassiljev: “Laps on…

Loe edasi

Supp

Läksin restorani, et tähistada eriolukorra lõppu ühe korraliku supiga. Valisin parimas restoranis parima supi välja ja peale pisikest ootamist tõi ettekandja supi lauda. Vaatasin suppi ja kutsusin ettekandja tagasi. Mina: Palun maitske seda suppi! Ettekandja: Miks, kas supil on midagi viga? Mina: Palun maitske seda suppi! Ettekandja: See on meie kõige parem supp. Mitte keegi…

Loe edasi

Tutvus

Doktor Vassiljev kohtab pubis kena naist. Peale mõningaid drinke lähevad siis naise juurde. Saavad uksest sisse, leiab doktor kiiresti vannitoa ja peseb käed puhtaks. Doktor avab veinipudeli, valab veini pokaalidesse ja peseb jälle käed puhtaks. Õhustik läheb kuumemaks, doktor võtab pintsaku seljast ja peseb jälle käed puhtaks. “Te vist olete arst”, ütleb naine doktor Vassiljevile…

Loe edasi

Unetus

Mees läheb doktor Vassiljevi vastuvõtule ja kurdab unetuse üle. Doktor uurib meest igast kandist, teeb kõikvõimalikud proovid, laseb läbi röntgeni ja ultraheliuuringu ja tutkit, ei leia midagi! “Teie füüsis on väga hea, ma ei leidnud ühtegi probleemi”, selgitab doktor Vassiljev. “Ilmselt võtate voodisse minnes oma probleemid kaasa? Katsuge seda vältida!” “Ma saan aru”, nõustub mees,…

Loe edasi

1 2 3 112