Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 4102

Juuli: Me oleme Jussiga kaua abielus olnud ja ma ei ole enam tema jaoks atraktiivne. Ta ei vaata mind enam ihaleva pilguga. Maali: Me oleme ka Aaduga kaua abielus aga tema ütleb, et ma muutun iga aastaga ilusamaks? Juuli: No selles pole midagi imestada. Aadu on ju antiigi ärimees!

Nr 4099

Juss: Ma tahan lahutust. Aadu: Miks? Juuli on ju kena naine! Juss: Ta on iga öö väljas, käib baarist-baari! Aadu: Kas sa ütled, et ta on alkohoolik või et ta peatab sind? Juss: Ei, ta otsib mind taga!

Peaaegu vahel

Blondiini ja brüneti nais-boss kaob iga päev kontorist tunde enne tööpäeva lõppu. Lõpuks võtavad naised julguse kokku ja otsustavad, et niipea kui boss on kadunud, lahkuvad ka nemad. Järgmine päev nii juhtubki. Brünett läheb koju ja teeb hulga aiatöid ära. Blondiin läheb koju ja avastab, et tema boss on koos tema mehega voodis. Nood olid…

Loe edasi

Nr 4095

Politseinik: Ma pean teie load ära võtma! Teie veok on tugevalt üle koormatud. Rekka juht: Nalja teete või? Load kaaluvad üksnes mõne grammi!

Taastumine

“Kallis doktor”, pärib Juuli doktor Vassiljevilt kui on operatsioonist taastumas, “millal ma jälle seksida tohin?” “Ma tõesti ei oska vastata”, vastab doktor Vassiljev. “Te olete esimene kes peale ninaoperatsiooni seda küsib!”

Foto

Advokaat ärimehele: Mul on Teile hea ja halb uudis! Alustama heast. Teie abikaasa leidis foto mis toob talle sisse miljon eurot. Ärimees: See on tõesti hea uudis! Milline see halb uudis on? Advokaat: Sellel fotol olete Teie koos oma sekretäriga!

Kui naised valitseksid maailma siis …

Istuksid mehed ringis ja imestaksid, et mida me küll mõtlesime, Vallaliste baari sisenemiseks tuleb läbida metallidetektor mis tuvastaks peidetud abielusõrmused, Naised peaksid vähem dieete sest nende kehakaalu standard suureneks 10 kilo võrra, Shoppamine oleks üks aeroobika liikidest, Moeajakirjades oleks fotod meestest nappides ujumispükstes, Meestel oleks seadusega keelatud kõhugaase tekitavate toitude söömine, Mehed oleksid naisbosside sekretärid,…

Loe edasi

MakeUp

Aadu ja Juss saavad üle pika aja kokku ja lähevad pubisse, et rüübata kesvamärjukest ning ajada tõrts mehejuttu. Aadu: Kas Juuli on ikka sama kaunis kui ta oli? Juss: On. Aga see võtab tal palju kauem aega kui varem!

Matusekõne

Aadu ja Juss istuvad pubis, lurbivad õlut ja räägivad tulevikust. Aadu: “Kui ma olen surnud ja mind saadetakse ära siis matusekõnes ma tahaks kuulda, et ma olin suurepärane abikaasa, isa ja vanaisa ning hea õpetaja kelle õpetuse järgi elavad inimesed täna väga hästi!” Juss: Ma tahaks kuulda lauset, “Näe, ta liigutas!”

Nr 4066

Hakkasin voodisse minema. Naine voodist: Sa oled purjus! Mina: Miks sa nii arvad? Naine: Sa elad kõrval korteris!

Miks

Mees uurib vastuvõtul doktor Vassiljevilt, et kas ta veab ikka saja eluaastani välja? Doktor Vassiljev: Kas te suitsetate ja tarvitate alkoholi? Mees: Ei. Doktor: Kas te sõidate kiirete autodega, ajate naisi taga või mängite hasartmänge? Mees: Ei! Doktor Vassiljev: Miks Te siis soovite elada sajaaastaseks?

Vastuvõtul

Patsient: Kallis doktor Vassiljev, mida ma pean tegema? Ma töötan nagu hobune, söön nagu lind ja olen väsinud kui koer. Doktor Vassiljev: Kas Te veterinaari poole olete pöördunud?

1 2 3 118