Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 3840

Aadu ja Juss istuvad jõe kaldal, õngitsevad ja liigutavad laiska. Juss: Ma vist lahutan. Juuli pole minuga pea kaks kuud rääkinud. Aadu: Ära tee lollust. Nii vaikset naist on juba võimatu leida!

Kangelastegu

Vanamees astub Kaarli kirikus piiskop Viilma juurde ja räägib: “Ma olen 80 aastat vana, mul on neli last ja 12 lapselast. Aga eile õhtul ma seksisin kahe 20 aastase neiuga. Mõlemaga ja kaks korda!” “Millal te viimati pihil käisite”, päris Piiskop? “Mitte kunagi. Ma olen juut”, vastas mees. “Aga miks te siis seda mulle räägite”,…

Loe edasi

Nr 3813

Juku: Issi, issi! Miks abieluvandes on sõnad “… kuni surm teid lahutab!”. Kas me taevas ei ole enam abielus? Isa: Õige poeg. Kui me oleks abielus siis me oleks põrgus!

Barbie

Mees läheb Juku mänguasjapoodi et tütrele sünnipäevaks üks Barbie nukk osta. “Meil on mitmed erinevad Barbie nukud”, selgitab müüa. “25 euro eest saaksite “Barbie rannas”, “Barbie shoppamas”, “Barbie peol” ja “Barbie trennis”! “Lahutatud Barbie” maksab meil 250 eurot!” “Miks “Lahutatud Barbie” nii palju maksab”, on mees imestunud? “”Lahutatud Barbie” müüakse koos Keni maja, auto, paadi…

Loe edasi

Flirt

Aadu: Miks sa tikkkontsadega kingi kannad? Need tunduvad nii ebakindlad! Maali: Ma arvasin, et sulle meeldivad pikad tüdrukud. Aadu: Mulle meeldivad targad tüdrukud. Maali: Selle pärast ma kannan prille!

Ravi rasvunud patsiendile

“Ärge sööge neid tablette”, ütleb doktor Vassiljev rasvunud patsiendile ulatades talle plastikust pudeli. “Parem kallake need iga päev põrandale maha ja korjake ükshaaval üles!”

Nr 3798

Aadu ja Juss istuvad pubis ja lürbivad õllet. Juss osutades baarile nende vastas: Vaata neid kahte vana joodikut. Kui me nii jätkame oleme ise 10 aasta pärast samasugused! Aadu: Loll! See on peegel!

Nr 3785

Isa: Juku, kuidas eksami küsimused olid? Juku: Lihtsad. Isa: Aga miks sa siis nii murelik oled? Juku: Vastused polnud lihtsad!

Diagnoos

Patsient lebab peale operatsiooni voodis, pea ikka veel uimane narkoosist. “Ma ei saa ikka veel aru mis teil viga on”, ütleb doktor Vassiljev patsiendile. “Ma arvan, et see tuleb alkoholist!” “Kas oleks võimalik küsida mõne kaine arsti arvamust”, pärib patsient!

Nr 3772

Juss istub diivanil, lürbib õlut ja vaatab telekat. Äkki kisab:” Ära mine sisse! Mees sa oled loll, kuula mind! Ära mine sisse!” “Mis sa vaatad seal”, hõikab Juuli köögist? “Meie abielu registreerimise videot”, vastab juss!

Ohtlik toit

„Suhkur põhjustab kaalutõusu ja tekitab kortse, transrasvad häirivad organismi verevarustust, alkohol mürgitab organismi, soola liigne tarbimine ei lase vedelikul organismist väljuda ja sinu väljanägemine muutub “ümmarguseks”, töödeldud liha viib vedelikupuuduseni, kohv kuivatab nahka ja vürtsikad toidud põhjustavad naha punetust ja paistetust“, võtab Erik Orgu kokku oma kõne konverentsil. „Kas keegi kohalviibijatest oskab arvata mis on…

Loe edasi

Nr 3765

Apple andis teada, et jõuluks jõuavad lettidele uued rinna-implantaadid kuhu saab laadida ja taas-esitada muusikat. I-Boob maksab 499$ – 699$ sõltuvalt korvi ja kõlari suurustest. Eksperdid tervitavad I-Boob tulekut mis viib suure sotsiaalse läbimurdeni. Seda seetõttu, et naised on alati kurtnud, et mehed neid ei kuula vaid vahivad nende rindu!

1 2 3 115