Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Operatsioon

Aadu: Kuule Juss, miks sa operatsioonilaualt mine jooksid? Juss: No see operatsiooniõde korrutas kogu aeg, et siin pole midagi karta, see on lihtne operatsioon, ärge kartke, ei tasu närvi minna, jms. Aadu: Õieti rääkis, pimesoole operatsioon on ju lihtne lõige. Miks sa kartma hakkasid? Juss: Ta rääkis seda kirurgile mitte mulle!

Haige kurk

Naine läheb valutava kurguga doktor Vassiljevi vastuvõtule. “Teie mandlid tuleb ära lõigata”, konstateerib doktor Vassiljev. Naine ehmatab ära ja arvab, et tuleks vist võtta ka teine diagnoos. “Te olete inetu ka”, paneb doktor Vassiljev teise diagnoosi!

Ämm

“Mis juhtus Juss et sa nii kurb oled”, pärib Aadu. “Ah, äi otsustas soovahetuse operatsioonile minna”, vastas Juss kurvalt. “No mis sul sellest, su ämm peaks kurvastama”, lohutab Aadu. “Minule tuleb ju teine ämm lisaks”, vastas Juss!

Nr 3445

Juuli: Juku, Juku. Mängime täna kodu! Juku: Mängime. Mida ma pean tegema? Juuli: Sa pead kommunikeeruma! Juku: Aaaa, mis see on? Juuli: Perfektne. Sina mängid meest!

Nr 3435

Apple andis eile teada, et nad on välja töötanud rinnaimplantaadi mis salvestab ja mängib muusikat. Uuenduslik I-tiss hakkab maksma 599$ – 799$ sõltuvalt korvi suurusest ja mälu mahust. Apple loodab, et I-tiss toob endaga kaasa olulise sotsiaalse muutuse kuna naised kurdavad et mehed vahivad üksnes nende rindu ja ei kuula, mida naised räägivad.

Doktor Vassiljev leiab raseduse

“Te olete rase”, konstateerib doktor Vassiljev peale seda kui on noore naise läbi vaadanud. “Oi! See on mul esimene rasedus” kukub naine hädaldama. “Kas sünnitus on väga valus?” “See sõltub naisest, rasedusest, jms”, selgitab doktor Vassiljev. “Te ju oskate õelda kui valus see saab olema? Te ju oskate seda kirjeldada?”, pärib naine edasi. “No vaadake”,…

Loe edasi

Krooniline kurjus

“Ja, see on ilmselt krooniline kurjus mis hävitab Teie tervist ja õnne”, konstateerib doktor Vassiljev vastuvõtul Aadule. “Palun rääkige vaiksemalt”, on Aadu ehmunud. “Mu naine istub eesruumis ja võib seda kuulda”!

Hammustus

“Doktorihärra, ma arvan et vampiir hammustas mind kaelast”, kurdab daam doktor Vassiljevi vastuvõtul. Doktor Vassiljev annab daamile klaasitäie vett ja palub selle ära juua. “Kas see vesi paneb mind ennast paremini tundma”, pärib daam. “Ei”, vastab doktor Vassiljev. “Aga siis me näeme kust vesi välja jooksma hakkab ning me saame määrata hammustuse koha”!

Nr 3418

“Midagi erilist minu patrulli ajal ei toimunud. Üksnes üks naine kukkus 10 korruse aknast surnuks”, raporteeris patrullpolitseinik operatiivjuhile peale patrulli. “Kas surnuks kukkunud naine polnud siis ebatavaline”, pärib operatiivjuht. “Ei! Ebatavaline oleks kui ta oleks jäänud ellu”, selgitas politseinik!

Teadmine

Hipster viib oma lumehelbekesest poja esimest korda kergele opile. “Mida ta teeb”, pärib hipster kui arst hakkab poega narkoosi alla panema. “See on narkoos”, selgitab meditsiiniõde. “Narkoosi all ei tea ta mitte midagi mis toimub!” “Asjatu vaev”, vastab hipster. “Ta ei tea nagunii midagi mis toimub!”

Nr 3407

88 aastane naine lükkas oma 92 aastase abikaasa 10 korruse rõdult alla kuna avastas koju tulles abikaasa teise naisega voodist. Mees kukkus surnuks. “Ma uskusin, et kui ta suudab 92 aastaselt seksida, suudab ta ka lennata”, õigustas naine oma teguviisi!

Doktor Vassiljev annab nõu

Vanaproua Lasnamäelt pöördub doktor Vassiljevi poole ja kurdab, et elektriline hambahari peksab hambad lahti. Doktor Vassiljev uurib vidinat ja soovitab vanaproual see välja vahetada. “Kallis proua,” vastab Vassiljev, “tegemist ei ole elektrilise hambaharjaga vaid saumikseriga!”

1 2 3 111