Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Kaal

Pisikesed Juku ja Juuli näevad Prismas riiulil kaalu. Juku: Mis asi see on? Juuli: See on kaal. Juku: Mida see teeb? Juuli: See teeb kurjaks. Minu emmel on selline. Kui ta selle peale astub muutub ta väga kurjaks.

Seksuaalvahekord

Juku: Issi, issi! Mis see on kui kaks inimest magavad ühes toas, üks teise peal? Isa peale väikest pausi: Juku, see on seksuaalvahekord! Juku läheb välja mängima. Hiljem tagasi tulles jookseb ta ise juurde ja teadustab: Issi, issi. See ei ole seksuaalvahekord. See on narivoodi. Juuli ema tahab sinuga kohe rääkida!

Nr 3925

“Kas te olete abielus”, päris doktor Vassiljev EMO’sse rohkete luumurdudega toodud mehelt. “Ei, ma jäin veoki alla”, vastas mees!

Nr 3916

Juuli ja Maali arutavad, mida õhtusele tantsuõhtule selga panna. Juuli: Ma arvan, et kostüüm peaks olema sama mis meie meeste juuste värv. Ma paneksin midagi musta mis läheb kokku Jussi juuste värviga. Maali: Siis jääks mul minemata. Aadu on kiilakas!

Nr 3862

Joseph ja Jill magavad Valges Majas. Äkki Jill ärkab ja raputab Joseph’t õlast, “Joe, Joe ärka!” Joe magab edasi. Jill ei jäta ja lõpuks Joe ärkab ning pärib mis lahti. “Ma tahan pissile minna”, teatab Jill. Joseph teeb suured silmad, “Sina tahad pissile minna ja sellepärast ajad mind üles?” “Aga sa magad ju potil”, vastab…

Loe edasi

Nr 3857

Nahkhiired ripuvad koopa laes pea alaspidi ja vaatavad, et üks neist seisab püsti koopa põrandal. “Mida kuradit sa seal all teed”, pärivad nad imestunult? “Joogat”, vastas nahkhiir põrandalt!

Nr 3840

Aadu ja Juss istuvad jõe kaldal, õngitsevad ja liigutavad laiska. Juss: Ma vist lahutan. Juuli pole minuga pea kaks kuud rääkinud. Aadu: Ära tee lollust. Nii vaikset naist on juba võimatu leida!

Kangelastegu

Vanamees astub Kaarli kirikus piiskop Viilma juurde ja räägib: “Ma olen 80 aastat vana, mul on neli last ja 12 lapselast. Aga eile õhtul ma seksisin kahe 20 aastase neiuga. Mõlemaga ja kaks korda!” “Millal te viimati pihil käisite”, päris Piiskop? “Mitte kunagi. Ma olen juut”, vastas mees. “Aga miks te siis seda mulle räägite”,…

Loe edasi

Nr 3813

Juku: Issi, issi! Miks abieluvandes on sõnad “… kuni surm teid lahutab!”. Kas me taevas ei ole enam abielus? Isa: Õige poeg. Kui me oleks abielus siis me oleks põrgus!

Barbie

Mees läheb Juku mänguasjapoodi et tütrele sünnipäevaks üks Barbie nukk osta. “Meil on mitmed erinevad Barbie nukud”, selgitab müüa. “25 euro eest saaksite “Barbie rannas”, “Barbie shoppamas”, “Barbie peol” ja “Barbie trennis”! “Lahutatud Barbie” maksab meil 250 eurot!” “Miks “Lahutatud Barbie” nii palju maksab”, on mees imestunud? “”Lahutatud Barbie” müüakse koos Keni maja, auto, paadi…

Loe edasi

Flirt

Aadu: Miks sa tikkkontsadega kingi kannad? Need tunduvad nii ebakindlad! Maali: Ma arvasin, et sulle meeldivad pikad tüdrukud. Aadu: Mulle meeldivad targad tüdrukud. Maali: Selle pärast ma kannan prille!

Ravi rasvunud patsiendile

“Ärge sööge neid tablette”, ütleb doktor Vassiljev rasvunud patsiendile ulatades talle plastikust pudeli. “Parem kallake need iga päev põrandale maha ja korjake ükshaaval üles!”

1 2 3 116