Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Ülestõusmine

Ameerika mees läheb naise tungival nõudmisel temaga vastu tahtmist pühadesse paikadesse turismireisile. Jeruusalemmas aga naine ootamatult sureb. Kohalikud matusekorraldajad pakuvad välja, et laiba tagasi USA-sse toimetamine maksab 5K taala kuid Jeruusalemmas matuse korraldamine maksaks üksnes 150 taala. Mees mõtleb natuke ja valib surnukeha tagasi USA-sse toimetamise. “Miks”, on kohalikud imestunud? “Teie naine puhkaks siin pühitsetud…

Loe edasi

Seinad

„Millistele tõenditele tuginedes te kahtlustate oma abikaasat truuduse murdmises ja soovite lahutust“, pärib kohtunik ehitajalt. „Vaadake, ma olen Soomes ehitaja“, seletab mees. „Ma käin Eestis üksnes nädalavahetustel. Kui me naisega pühapäeva hommikul seksisime siis prõmmis naabrimutt seinale ja karjus, et kas te nädalavahetustel ei saaks vahet pidada!“

Naiste nõuded mehele

Tartu Ülikooli sotsiaalteadlaste longituuduuring tuvastas, et naiste soovid mehe osas muutuvad korrelatsioonis naise vanusega! 60-aastases uuringus osales 1000 naist. Üldistatult olid naiste soovid järgmised: 20 aastasel naisel peab mees olema; 1. Ilus, 2. Võluv, 3. Rikas. 30 aastasel; 1. Hea väljanägemisega, ei tohiks olla kiilakas, 2. Avab naisele autouksed ja abistab laua ääres tooliga, 3….

Loe edasi

Nr 3289

Habemeajaja: Kas te kandsite punast salli kui tooli istusite? Klient: Ei! Habemeajaja: Tule taevas appi! Siis ma lõikasin teie kõri läbi!

Rahu

Maali: Aadu kallis! Me oleme juba nädala jagu tigetsenud. Teeme kompromissi. Mina ütlen, et mul polnud õigus ja sina ütled, et mul on? Aadu: Nõus. Naised esimesena! Maali: Mul polnud õigus! Aadu: Sul on õigus!

Nr 3278

Juuli: Ema, ma tulen koju tagasi! Me vaidleme Jussiga viimasel ajal nii tihti, et ma ei suuda enam. Ema: Ei kallis laps! See poleks Jussile piisavaks karistuseks. Ma tulen ise hoopis teile elama!

Ennustamine

Juuli: Mina küll ei usu, et inimesed oskavad numbrite järgi ennustada! Juku: Minu ema küll oskab! Ema vaatab numbreid minu päevikus ja ennustab mis juhtuma hakkab kui isa koju jõuab!

Nr 3257

Maali: Kallis, miks sa abielusõrmust ei kanna? Aadu: See takistab minu vereringet! Maali: Seda see peabki tegema!

Nr 3254

Sekretär: Boss, mul on Teile halb uudis! Boss: Pead sa mulle alati halbu uudiseid tooma? Too ka mõni hea uudis! Sekretär: Ok! Hea uudis on see, et teie sperma on viljakas!

Nr 3250

Naine: Sulle ei meeldi minu sugulased! Mina: See on vale! Mulle meeldib sinu ämm palju rohkem kui minu oma!

Nr 3230

Juuli: Järgmine nädal saab meil 50 aastat abielus oldud. Tapame sea ja korraldame suure peo! Juss: Ma ei tea! Siga pole süüdi selles mis juhtus 50 aastat tagasi!

Nr 3219

Juuli: Kuule Juss, sa meenutad mulle merd! Juss: Kas sellepärast, et ma olen nii metsik ja romantiline? Juuli: Ei. Sellepärast, et sa ajad mind oksendama!

1 2 3 108