Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 3563

Proua külastab Pärnu kaasaegse kunsti muuseumit. Vaatab seinal ühte raami ja küsib parasjagu mööduvalt Mark Soosaarelt, et kas see on nüüd üks modernne teos? “See on peegel”, vastab Mark Soosaar!

Nr 3562

„Juudi rahva vanuseks on ajaloolaste sõnul umbes 5800 aastat“, räägib ajalooõpetaja klassile. „Hiina rahva vanuseks on tuvastatud umbes 4700 aastat. Mida te õpilased sellest järeldate“, jätkab õpetaja. „Õpetaja, õpetaja“, vehib Juku käega. „Mina tean. Juudid pidid 1100 aastat elama ilma hiina toiduta!“

Hea maitse

“Te ütlete, et olete minu vastuvõtul kuna Teie perekond ei ole rahul Teie sokkide maitsega”, pärib doktor Vassiljev vastuvõtul. “Jah”, vastab mees. “Mulle meeldivad villased sokid.” “See on ju täiesti normaalne”, imestab doktor Vassiljev. “Paljudele meeldivad villased sokid mitte puuvillased või mõnest kunstmaterjalist tehtud! Mulle meeldivad ka villased sokid!” “Tõesti või”, imestab mees? “Kuidas teie…

Loe edasi

Nr 3561

Ka oma kõige metsikumates unenägudes ei näinud ma ette, et ükskord ma sisenen maskis panka ja küsin raha!

Nr 3560

Kui strippar laseb endale panna rinna implantaadid siis kas see läheb tegevuskuludesse?

Nr 3559

Ajad on muutunud. Vanasti röövisid maskides mehed pangast raha nüüd aga viivad maskides mehed panka raha!

Nr 3558

Kui minu klaas on pooltühi ei hakka ma otsima optimisti või pessimisti vaid otsin baarmani!

Nr 3557

Perearst soovitas naabrimehele, et too peaks paremini sööma! “Ravikulusid kokku lüües on ime, et ma üldse söön”, vastas naabrimees!

Nr 3656

Kui ma olin noor siis mulle õpetati, et peame alati kuulama vanemaid inimesi. Nüüd räägitakse, et kuulake noori?

Nr 3655

Ärge loobuge oma unistustest, magage edasi!

Nr 3654

Ma olen kogu aeg tahtnud olla vilepuhuja aga kahjuks ei tea ma midagi!

Nr 3653

Kui politseinik saab tööpostil surma siis inimesed ütlevad, et ta teadis millega riskib kui politseinikuks hakkas.  Kui kurjategija saab surma siis inimesed seda ei ütle?

1 2 3 309