Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 3144

Kui naine kannab nahk rõivaid siis mehe süda hakkab peksma, tema kurk muutub kuivaks, tema põlved nõrgaks ja ta kaotab mõistuse sest naine lõhnab nagu uus auto!  

Nr 3143

Tänan Google, et sa minu peale mõtled. Aga ma ostsin oma jalanõud juba ära ja ma ei vaja et sa mulle neid pakud iga kord kui ma sisse login!

Nr 3142

Feminist siseneb rahvast täis bussi. Üks mees tõuseb püsti. Feminist saab pahaseks ja ütleb: Ma nõuan, et te ei loovutaks oma istet! Mees: Te võita nõuda mida tahate aga järgmine on minu peatus!

Nr 3141

Kui EKRE räägiks, käituks ja näeks välja kui reformierakond siis see olekski reformierakond!

Nr 3140

Juuli: Emme, mulle ei meeldi see poiss kelle sa mulle meheks valisid. Tal on kõverad hambad ja kui ta naerab siis on ta tõeliselt inetu! Ema: Ära muretse. Peale abiellumist ta enam ei naera!

Nr 3139

Alkohol paneb abielumehed nägema topelt ja tundma endid üksikuna!

Nr 3138

Kui ma olin noor, tahtsin ma õudselt osata kitarri mängida. Peale pikki aastaid õpinguid, higi ja vaeva, oskan ma nüüd õudselt kitarri mängida!

Nr 3137

Lennuk lendab Süüriast Norrasse pardal mitmed pagulased. Üks küsib lennusaatjalt: Vabandage. Mis asi see mägede tippudel on? Lennusaatja: See on lumi! Pagulane: Seda ma arvasingi aga see härra mu kõrval ütles, et see on Norra!

Nr 3136

Juku jookseb nuttes ema juurde kurtma: Käisime isaga kalal. Suur kala jäi landi otsa aga siis katkes jõhv ja kala pääses minema! Ema: Rumal poiss! Selle üle peaks naerma mitte nutma! Juku: Ma naersingi!

Nr 3135

Aadu: Juss. Sinu abikaasa on armas naine! Juss: Liiga vana juba! Aadu: Öeldakse, et naine vananeb nagu vein! Juss: Minu oma vananeb nagu piim!

Nr 3134

Maali läheb Eagle Visioni. “Ma soovin tagastada prillid mis ma nädal tagasi oma abikaasale siit ostsin. Ta ei näe asju ikka nii nagu mina neid näen!”

Nr 3133

Aadu: Kallis, mida sa sünnipäevaks soovid? Maali: Lahutust! Aadu: Niipalju ma ei mõelnud kingiks kulutada!

1 2 3 263