Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Soovid

Veel enne, kui Aadu Pärnu rannast vana õlilambi koos Džin-ga leidis, oli lambi leidnud ka värskelt lahutatud tädi Maali. Tädi Maali oli läinud randa jalutama, et lahutusprotsessist saadud stressi maandada. Stressi olid eks-abikaasa Oskar’i advokaadid tekitanud kui nad teda pügasid nii, et hoia ja keela. Ime, et ta veel suure murega liivast paistvat lampi märkas. Viisaka ja viksi naisolevusena ei meeldinud talle liivased asjad ja ta asus mehhaaniliselt lampi puhtaks pühkima.

Äkitselt seisis tema ees mustaverd, noobel härrasmees kes ennast galantselt tutvustas. „Tere, olen Džin. Mis sind vaevab kulla Maali?“ Näinud tädi Maali murtud olekut ja kuulanud tema kurba lugu, pakkus Džin, et täidab lohutuseks kolm tema soovi. Kuid idamaa mehed lahutusse ei usu ja omas kodus seda toimuda ei laseks. Seetõttu hoiatas ta tädi Maalit, et iga asja, mida tädi Džin-lt saab, saab ka tema eks-abikaasa Oskar aga kümnekordselt.

Tädi Maali mõtles küll, et see on läbinisti ebaaus kuid asus oma soove välja mõtlema. Kõigepealt soovis ta saada miljard eurot. Nagu nõiaväel istus ta äkitselt suure kuhja eurode otsas. Džin tuletas talle meelde, et tema eks-abikaasa sai kümne miljardi euro võrra rikkamaks.

Tädi Maali ei suutnud talitseda oma raevu kui ta oma teise soovi esitas. „Soovin saada imeilusat villat koos isikliku erarannaga.“ Jällegi, nagu nõiaväel seisis imeilus villa Scandic Rannahotell kõrval ja villa laiuselt oli rannariba villast mereni piiratud siltidega „Mitte siseneda, erarand. Tädi Maali omand. Loata sisenejaid ootab trahv.“ Džin tuletas jälle tädi Maalile meelde, et tema eks-mees sai nüüd kümme villat.

Maali keskendus pingsalt oma viimase soovi väljamõtlemiseks. Džin läks juba kärsituks kui tädi ütles, et on valmis oma kolmandat soovi esitama. Dzin tuletas talle veelkord meelde, et sama soov täidetakse kümnekordselt tema eks-kaasale kuid tädi Maali oli juba pidurdamatu ja põles ekstaasist. „Minu viimane soov on, et ma sünnitaksin kaksikud!“

 

AnekdootMeesNaine

kolonelHans • veebruar 25, 2015


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *