Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Peeglike, peeglike seina peal …

 

Lisaks edevatele meestele armastavad ka naised ennast peeglist vaadata. Pahatihti võtab enda takseerimine, riiete proovimine ja sättimine nii palju aega, et tikutakse hiljaks jääma olulistele sündmustele. Või siis otsustab peale peegliga nõupidamist, et sellises konditsioonis ei tohiks oma nägu kuhugi näidata. Mida mõtlevad ja mida näevad erinevates vanustes naised ennast peeglist imetledes? Sellele üritab vastust leida Tallinna Kaubamaja poolt tellitud uuring.
8 aastane: Näeb peeglist tuhkatriinut või uinuvat kaunitari.
15 aastane: Soovib näha peeglist tuhkatriinut või uinuvat kaunitari kuid näeb paksukest, vinnilist ja inetut pardipoega. Peale peegli ees seismist keeldub minemast kooli.
20 aastane: Vaatab ja näeb et kas on liiga paks või kõhn, liiga pikk või lühike, liiga sile või rinnakas. Aga tahtmine on minna ja ta läheb nagunii peale mõningast kohendamist. Kui kohendamine ei õnnestu, keeldub minemast.
30 aastane: Vaatab ja näeb et kas on liiga paks või kõhn, liiga pikk või lühike, liiga sile või rinnakas. Kuid aega seda parandada pole ja ta otsustab minna.
40 aastane: Vaatab ja näeb et kas on liiga paks või kõhn, liiga pikk või lühike, liiga sile või rinnakas. Otsustab, et tegelikult olgu see väljanägemine milline on, aga kuna ta on puhas siis läheb nagunii.
50 aastane: Näeb peeglist iseennast ja läheb kuhu soovib.
60 aastane: Vaatab peeglist iseennast ja mõtleb, et maailmas on palju inimesi kes sellises vanuses enam ennast peeglist ei näe ning astub välja maailma vallutama.
70 aastane: Näeb peeglist tarkust ja lõbujanu. Nagunii läheb välja lõbutsema.
80 aastane: Ei huvita mida peegel ütleb. Paneb pähe oma õlgkübara ja läheb välja nooremaid meesisendeid piiluma.

 

AnekdootNaine

kolonelHans • veebruar 26, 2015


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *