Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Tuul

Vana ja rikas ärimees abiellus noore beibega. Aga oh häda, mis iganes tantsusamme ärimees seksis tegi, beib orgasmi ei saanud. Läksid siis seksuaal-terapeudi vastuvõtule et probleem lahendada.

Terapeut kuulab probleemi ära ja soovitab. „Palgake noor mees kes teile seksi ajal käterätikuga tuult teeb. Selle ajal peab noormees olema alasti ja olge kindlad, et noorproua näeks noormeest kogu seksi ajal. Eriti tema peenist.“

Palkavadki kena ja sportliku noormehe ja teevad nii nagu terapeut õpetas. Noormees teeb rätikuga tuult nagu elektriventilaator kuid ei miskit. Noorproua orgasmi ei saa. Lähevad siis tagasi terapeudi juurde ja kurdavad oma muret.

„Aga proovige nii, et Teie teete rätikuga tuult ja noormees seksib teie prouaga“, soovitab terapeut.

Lähevad koju tagasi ja proovivadki nii nagu terapeut soovitas. Noormees seksib hoolega ja vana ärimees vehib rätikuga nii, et lausa torm on magamistoas. Ja oh imet, noorproua saab kõrvulukustava karjega orgasmi mida enne pole nähtud.

Vanamees koputab noormehele õlale ja tähendab rahulolevalt: „Vot nii tuleb tuult teha noormees!“

AbieluAnekdootSeks

kolonelHans • jaanuar 5, 2020


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *