Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Põlvkondade konflikt

Kunagised KV ja KL üles ehitajad saatsid informatsiooni eruohvitseride ja Kaitseministeeriumi vahelise kohtumise kohta (vaata fotot). Tegelikult on see hea näide sellest, et “ära-aetud hobused” lastakse maha. Kahjuks jõuab see teadmine meisse hilja, siis kui me oleme juba vanuses kus hakkame elule tagasi vaatama. Tänane KM veteranipoliitika käsitleb veteranina üksnes neid, kes on uuel ajal rahvusvahelistel missioonidel käinud. Seega suur osa seltskonnast, kes on meid NATO’sse aidanud ja kelle initsiatiivi tulemusena sõjaline riigikaitse üldse tekkis, on üle parda heidetud. Usun, et nende pahameel on vägagi õigustatud. Peamine argument nende kõrvalejätmiseks oli raha – tule taevas appi! Mis siis kui nad hakkavad taotlema endile hüvesid? Kuigi paljud neist vajavad lihtsalt tunnustust tehtule.

Mis aga puutub KM seisukoha välja ütlejatesse siis tegelikult on isand Sõnum KV ohvitser ja isand Kuimet KM osakonna juhataja.

NB! Käesolev postitus on teaser ja üles soendaja. Kuimet tungival nõudmisel (kui pehmelt öelda) on algvariant muudetud. Redigeerin mõne aja pärast.

 

Kriitika; Poliitika

kolonelHans • mai 2, 2016


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *