Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Saladus

Ühel päeval Eedeni aias ütleb Eeva Jumalale: Armas Jumal, mul on probleem!

Jumal: Mis viga on kallis laps?

Eeva: Ma tean, et sa tegid minu ja panid mind elama siia imeilusasse aeda koos kõigi nende loomade, lindude, taimedega ning selle naljaka maoga aga ma pole õnnelik. Ma tunnen ennast nii üksikuna ja mul on kõrini õunadest.

Jumal: OK Eeva. Mul on lahendus. Ma teen sulle mehe!

Eeva: Mis asi on „mees“?

Jumal: Mees on selline veider olevus paljude halbade kalduvustega. Ta valetab, on ennast täis ja tekitab sulle palju pahandusi. Kuid ta on suurem kui sina, tugevam ja talle meeldib käia jahil ning süüa liha. Ta näib rumalana kuid kuna sa kurdad siis ma teen mehe sellisena, et rahuldab kõik sinu vajadused, ka füüsilised. Kuna ta on arutu siis naudib ta lapselikke asju nagu kaklemine ja palli tagumine. Ta ei ole kuigi tark ja vajab sinu nõuandeid.

Eeva irooniliselt: Kõlab ju hästi aga midagi sinu jutus tekitab minus tunde, et kõik pole nii lihtne nagu paistab?

Jumal: Nojah pole. Sa saad ta üksnes ühel tingimusel. Kuna ta on uhke, arrogantne ja ennast täis, pead sa ta panema uskuma, et tema loodi esimesena. Pea seda meeles! Jäägu se meie, naiste, omavaheliseks saladuseks igaveseks!

83total visits,1visits today

AnekdootJumalNaine

kolonelHans • veebruar 25, 2017


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *