Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 4007

Seks on suurepärane aga peale kolme päeva ralli raja ääres seismist pole see kindlasti esimene mida te tahate!

Kohting

Isa: Juku. Kuhu sa selle taskulambiga lähed? Juku: Ma lähen Juuliga kohtama! Isa: Siis kui mina kohtamas käisin ma küll taskulampi kaasa ei võtnud. Juku: Ja nüüd alles näed kellega sa lõpuks abiellusid!

Nr 3920

NASA Marsi helikopteri viimaste fotode järgi tuvastati, et Chuck Norris on Marsil viibinud ja tõenäoliselt selle tõttu puudub Marsil ka elu!

Head uut Aastat!

Ma mäletan aastat 2020 nii, nagu see oleks olnud eile!

Nr 3767

Vana lumememme kutsutakse “veeks”!

Pooles vinnas

Mul on lõustaraamatus konto olnud juba kümme aastat. Sõbrad on mind selle aja jooksul toppinud igasugustesse Lõustaraamatu gruppidesse. Kõige “pahatahtlikum” oli vist Mati, kes pani mind administraatoriks kahele grupile mis ta ise lõi. Ise olen ka loonud mõned kuid need on olnud mingi sündmusega seotud ja kaotanud aja möödudes oma tähtsuse. Seega mingit erilist aktiivsust…

Loe edasi

Tagasi NSVL’i (või edasi kommunistlikkusse Hiinasse)?

Tsensuur on tänapäeval hull, vaat et hullem kui NSVLs. Ma ei mäleta sellist tsensuuri ka sellest ajast kui me “ühtses sõbralikus sotsialistlikus” peres elasime. Väga lihtsatel põhjustel ei mäleta. Olime noored. Kogu mässumeelsus oli meil nagunii varjatud. Põrandaalust kirjandust liikus kuid kindlas seltskonnas. Mäletan Jüri Kuke teemat, Silver Anniko analüüse, jms. Poliitilisi anekdoote sai ka…

Loe edasi

Nr 3572

Kui politsei tuleb teile koju ja küsib et, kas te tahate esitada süüdistuse, olete te tõenäoliselt jäänud käsitsivõitluses alla oma naisele!

Nr 3534

Ameeriklased kahetsevad, et Wuhani laboratoorium ei asu Las Vegases sest kõik mis juhtub Las Vegases jääb Las Vegasesse!

Doktor Vassiljev paneb diagnoosi

“Teil on jäänud elada veel pool aastat”, ütleb doktor Vassiljev naisele peale uuringutulemuste saabumist. “Kas on mingi ravi minu probleemidele”, hakkab naine nutma. “Abielluge raamatupidajaga Rahandusministeeriumist ja asuge elama Valgasse”, soovitab doktor. “Siis tundub see poolaasta igavikuna!”  

Pikkus loeb

Vanataat läheb arsti juurde ja palub, et too talle kirjutaks Viagrat välja. Arst uurib, et mitut tabletti taat tahab. “Ma arvan et poolest tosinast aitab”, vastas taat. “Lõikan need neljaks!” “Oi siis jääb toos liiga väikeseks ja te ei suuda seksi lõpetada”, vastab arst. “Kullake, ma olen juba 80”, vastab taat. “Seks ei huvita mind…

Loe edasi

Nr 2775

Võtsin peale hääletaja. Ajasime juttu kui ta äkki uuris, et kas ma ei karda – hääletaja võib olla ka sarimõrvar? “Tõenäosus, et kaks sarimõrvarit on ühes autos, on peaaegu olematu”, vastasin!

1 2