Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 4672

Kui abort on tapmine siis minet on inimsöömine!

Nr 4582

Kui te akvalangiga sukeldudes jääte magama, ei ole see tappev. Küll aga tapab norskamine.

Ajalugu kordub

21 talule, mis on sunnitud ümber asuma, ei suuda keegi kompenseerida ajalugu ja perekondikke seoseid. Mingi (riikliku) turuhinnaga maa ostmine ei korva pooltki selle talu tegelikust väärtusest. Kõige parem, mis riik teha saaks, oleks rajada või osta teistes piirkondades ja soovitavalt Võrumaal samaväärne talu. Koos hoonetega, või need välja ehitada, et inimesed saaksid jätkata oma harjumuspärast tegevust. Võrumaal seepärast, et sealt lahkuvad töövõimelised inimesed viivad alla maakonna SKP’d ja suurendava ääremaastumist.

Nr 4473

Valitsuse mitteusaldamine ei tee teist vandenõuteoreetikut. See teeb sinust ajaloohuvilise

Infokillud sõjateatrist 17 mail

Sõjaga seonduv informatsioon Ukraina- ja sotsiaalmeediast. Täiendan päeva jooksul. Miskit hakkab Mordoris murduma! Eile Venemaa riigitelevisioonis üliharuldasel avameelsuse hetkel, andis riigikaitse kolumnist Mihhail Hodarjonok hukkamõistva hinnangu Venemaa sõjale Ukrainas ja oma riigi rahvusvahelisele isolatsioonile. Lisaks lubasid vatnikud Azovstalist evakueerida 53 raskelt haavatud võitlejat. Küll vatnike kontrollitavale alale kus siis vahetatakse nad vene sõjavangide vastu. Jääme…

Loe edasi

Zetbook uudised

Ma pole just suurem asi ukraina keele oskaja aga mulle jäi paar päeva tagasi miskit kõrvu Novin 24 kanalilt. Nimelt tahab Zetbook saada kompensatsiooni äri lõpetamisest tuleneva kahju tõttu. Ja seda mitte Venemaalt vaid Ukrainalt. Kinnitust sellele ma taasesitatavas vormis tänaseks kusagilt pole leidnud. Kui tuleb siis jagan. Kui kellelgi jäi sama asi kõrvu, andke…

Loe edasi

Venemaa on kriminaalide juhitud pätiriik

Paul Vaha 04. aprillil 2022.a Tavakäsitluses nimetatakse Venemaad praegu mõnuga fašistlikuks riigiks. Seda on tõesti mõnus teha, see on argumendi pööramine selle kasutaja vastu, vastase löömine tema enda relvaga. Arvatakse tõenäoliselt, et venelaste vängeima sõimusõna kasutamine nende vastu teeb neile kõige rohkem haiget. Ja tõenäoliselt nii ongi. Eks neile on paras küll. Aga kas nad…

Loe edasi

Nr 4295

Venemaal on järgi kaks telekanalit. Kanal 1 edastab propagandat. Kanal 2-l annab FSB ohvitseri korralduse lülitada tagasi Kanal 1-le.

Nr 4264

Ajakirjanik intervjueerib Moskvas venelast: Ajakirjanik: Kuidas läheb? Venelane: Ei saa kurta!

Nr 4256

73% venelastest toetab Putini poliitikat. Ülejäänud 27% on kadunud.

Nr 4253

Guardiani ajakirjanik süüdistas pressikal Putinit oma vastaste mürgitamises. “See on jama”, vastas Putin. “Mul ei ole vaenlaseid!”

Nr 4191

Vana aasta õhtul otsustasin, et loobun kõikidest oma halbadest harjumustest. Aga siis mulle meenus, et kellelegi ei meeldi loobujad!

1 2 3 4