Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 5159

Kui te lähete kellelegi süsti tegema siis olge rahulik, see tagumik ei ole teie oma!

Nr 5158

Eit ja taat seisavad panga ees ja suudlevad. “Kas briljantpulm”, pärib mööduja. “Ei”, vastab taat. “Saime eluasemelaenu tasutud!”

Nr 5157

Lähed puussepa juurde, laastud ümber ringi. Juuksurisse, juuksed igal pool. Aga lähed panka, raha pole kusagil. Isegi pastakas on ketiga laua küljes.

Nr 5156

Mehed arvavad, et naiste riietus on valitud meestele mõeldes. Naised naeravad ja ütlevad, et mehi riietuse valiku põhjuste hulgas pole. Naised valivad riided tulenevalt ilmas, meeleolust, päevadest, kehakaalust, epilatsioonist, kohtumiskohast, aluspesu olemasolust, kingade või käekoti järgi, soengust, huulepulga värvist, jms tulenevalt. Unistage edasi mehed!

Nr 5155

Suve saabudes pani naabrinaine selga suvise seeliku. Paraku jäi sisu talviseks!

Nr 5154

Naabrimees läks lastega jalutama, et ta naine saaks puhata. Naabrinaine koristas sama ajal toad, pesi aknda ja nõud, valmistas õhtusöögi ja tahtis veel kuidagi puhata aga ei jõudnud, mees lastega tulid tagasi.

Nr 5153

Naabrinaine ütles, et peale laste sünnitamist on lausa pidu kui saad ilma lasteta kaubanduskeskusesse sõita muusika autos täiest jõust mängimas.

Nr 5152

See mis purjus naise peas on ei tule kainel mehel kunagi välja.

Nr 5151

Naabrinaine ostis taseri kuna ta mees valetas talle. Kui mees teadvusele tuleb, küsib naabrinaine veel korra.

Nr 5150

Arvestades järjest suuremat arvu naisi autoroolis hakkavad mehed varsti maantee ääres seisma!

Nr 5149

Eesti kägudele külge pandud jälgimisseadmetest said teadlased teada, et sääsed imevad inimestelt verd ning viivad selle siis käole. Kägu analüüsib verd ja siis kukub nii mitu korda kui inimesel on elada jäänud.

Nr 5148

Kui mees tahab mägedesse suusatama ja naine tahab sooja mere äärde päikest võtma minna siis üks korralik pere lepib kokku, et sõidetakse puhkama sooja mere äärde kuid mehel lubatakse suusad kaasa võtta.

1 2 3 438