Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Täna, 12 aastat tagasi kirjutasin üles “Mõned Mõtted”

Sõbrad muretsevad demokraatia olemasolu pärast! Eesti Vabariigis! Mõned mõtted on tekkinud minu sõpradel, kes jälgivad ajakirjanduse objektiivsust või subjektiivsust ja käitumist. Need mõned mõtted võiks huvitada paljusid. Kas inimesed saavad aru, et me kaugeneme demokraatiast ja läheneme totalitaarsusele. Kas inimesed saavad aru, et meie riiklus on ohus. Kas inimesed saavad aru, et ainuke võimalus on…

Loe edasi

Nr 4584

Otsin oma identiteeti taga. See on valimisreklaamides kaduma läinud!

Nr 4583

Kui veel neli õhupalli puruks lasta antakse lasketiirus Hiinas tehtud pehme kaisukas!

Nr 4581

Kui su naine küsib sinult, kas riietus, mida ta kannab, muudab ta paksuks, öelge talle, et kui ta jookseks jõusaalis nagu tema suu jookseb kodus, ei peaks ta seda küsimust küsima.

Nr 4580

Teil on halb maitse kui te räägite voodis või nudistide laagris möötudest.

Nr 4579

Veebruaris läheb nii külmaks, et kui te lüpsate väljas lehma tuleb udarast puhas jäätis.

Nr 4578

Mu naine tahab lahutust sest ta ei usu, et mu Tesla autopiloot viis mu ise stripibaari ja nõustus mu sealt koju tooma alles peale nelja tundi palumist.

Nr 4576

Ukraina 2030: Issi, issi! Miks minu nimi on Leopard. Isa: Su ema ei andnud kaua kätte!

Nr 4575

Naine sureb kuu peale oma abikaasa surma. Jõudnud paradiisi näeb kohe oma abikaasat jalutamas. Tormab tema poole, et kallistada. Mees: Stop! Leping oli kuni surmani!

Nr 4574

Meil naisega on rollimäng, kus tema loeb mulle ette kõik mis kodus teha tuleb ja mina teen näo, et kuulen sellest esimest korda.

Nr 4573

Soovitatakse andmeid pilves hoida! Arvestage, et seda pilve ei ole! On kellegi teise arvuti!

Nr 4572

Naabrimees teisele: Nägin su tütart ühe mustanahalise noormehega linna peal. Kes see on? Teine: See on minu väimees. Esimene: Aga miks ta mustanahaline on? Teine: See on garantii, et ta pole venelane.

1 2 3 391