Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Kolevipoeg

Aldo Roomere

Kalevipoeg teind põrgulistele oma vägitükkidega hirmsat peavalu ja nõnda siis otsustand Põrgu Eestseisus, et kloonivad Kalevipoja neutraliseerimiseks Kolevipoja. Saadetigi siis Allmaailmast suur solgitünnitäis sarvikuid ja sortse maa peale, et nad kloonimiseks vajalikud jupid kokku korjaks. Seitsmel täiskuuööl järjest noppisid sarvikud ja sortsid pikkade pintsettidega salamisi juppe Angela Merkeli, Vladimir Zirinovski, Jean Claude Junckeri, Valdo Randpere, Quasimodo, Kersti Kaljulaiu, Dracula, Bart Simpsoni, Siim Kallase, Barbi Pilvre, King Kongi, Juri Ustimenko, Tśikatilo, Sven Mikseri, G. Sorose, Taavi Rõivase, Kim Jong Uni ja Eiki Nestori küljest. Seejärel sobrasid ka Lenini muumias ning Stalini ja Lavrenti Beria hauas.
Põrgu Eestseisus jäi kogutud materjaliga väga rahule ning kõige jälgimas ja pimedamas põrgu urkas leidis aset kloonimine, mis kestis täpselt 666 minutit ja 666 sekundit. Seejärel visati valminud Kolevipoeg põrgu kõige suuremasse katlasse ja keedeti teda seal 666 kraadisel temperatuuril 666 minutit. Kui aeg täis tiksus, kargas Kolevipoeg jõleda röökimise saatel katlast välja, tallas laiaks mõnikümmend sortsi ning sarvikut ja sõi ära 13 põrgu parimat turvameest. Põrgu Eestseisus aplodeeris tormiliselt ning saatis Kolevipoja metsiku mana ja möirgamise saatel missioonile.
Kolevipoeg oli niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kole, et tema maale jõudmisel koltus rohi, närbusid lilled ja linnud kukkusid taevast alla. Kalad hakkasid kokutama ja õppisid hirmuga vee peal kõndima. Metsad murdusid ja tekkis Rail Baltica trass. Kolevipoja jõle hais tekkitas epideemiaid ja laastas metsloomade tervist, põhjustades seakatku ja hullu lehma tõve, tema jalajälgedes ei tärganud enam iial ükski taim. Lõpuks jõudis ta Kalevipoja õuele ja kukkus seal lõhkuma ja laamendama. Kalevipoeg ärkas selle jubeda müra peale üles, tegi kambriukse lahti ja astus välja. Ja tardus. Tema ees seisis suust verist ila tilgutav King Kongi mõõtu peletis, punetav peletiselõust täis suitsevaid vistrikke ja laavat voolavaid mädapaiseid, roosade karvadega kaetud rinnad rippusid põlvini, allpool asetsema pidavad sootunnused puudusid ning vasak oli x-jalg ja parem lihtsalt kõver, niisiis oli tegemist ))-jalgsusega. Kalevipoeg hingas ehmatusega sügavalt sisse ja minestas, sest lehk oli tappev. Ta prantsatas raskelt maha ning Kolevipoeg valmistus irvitades surmahoopi andma, kuid möllu peale aida alt väljapugenud siil jäi Kalevipojale otse parema kannika alla. Nõelteravad okkad tegid oma töö, toibunud Kalevipoeg kargas püsti, haaras välkkiirelt nöörilt pesupulga ning lukustas oma nina haisu vastu. Seejärel saatis ta Kolevipoja eeskujuliku paremsirgega üle lauda katuse, mispeale peletis lendas otse Ämari lennuväljale ja purustas seal maandudes kõik NATO hävitajad. Sven Mikser mõistis selle paugupealt hukka kui Putini järjekordse jubeda kuriteo inimsuse vastu. Selle aja peale oli ka Kalevipoeg Ämarile jõudnud ja nähes, et Kolevipoeg veel liigutab ja iniseb läbi sinise peanaha, haaras tal vasakust seasõrast kinni, keerutas lojust paar tosinat korda nagu vilunud vasaraheitja ning saatis orbiidile. Kolevipoeg korises ja lendas, lendas ja korises, purustas mõned satelliidid, teda komposteerisid mõned komeedid ning tema jäänused lartsatasid lõpuks Päikesele. Sest ajast saadik tunnevad astronoomid päikeseplekke.

MuinasjuttPoliitikaSarkasm

kolonelHans • detsember 8, 2017


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *