Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Objektiivitus

Lõustaraamat ajas jälle tigedaks. Jagasin Objektiivi artiklit https://objektiiv.ee/peter-mccullough-viis-koige-olulisemat-tode-covid-19-kohta/  ja minu postitus haihtus. Postituse tekst oli ligikaudselt järgnev:

Inimene õpib kogu elu, … Sain sellest artiklist teada õhe võimaluse kuidas kontrollida kas vaktsiini pooldaja või vastane on põhulõug või tõsiseltvõetav teadlane. Google Scholar loetleb üles kõik teaduslikud või näiliselt teaduslikud kirjutised mida isik on eales avaldanud.  Kontrollisin selle abil isikuid, kellele on Objektiiv viidanud. Lisasin ka omaltpoolt paar. Kõik nad on rääkinud coronast ja vaktsineerimisest. Tulemus siis järgmine:

Dr. Michael Yeadon – 1820 viidet,

Dr Robert Malone – 71000 viidet,

Dr Sucharit Bhakdi – 783 viidet,

Dr Peter McCullough – 31800 viidet,

 

Andres Merits – 34200 viidet,

Tanel Kiik – 67 viidet,

Karmen Joller – 75 viidet,

Irja Lutsar -498 viidet,

Tuleb täpsustada, et lugupeetud välismaa doktorid ei ole just vaktsiinivastased kuid on avaldanud mitmeid uuringuid ja tulemusi mida meie eest kiivalt peidetakse. Meie poolt ainus tõsiseltvõetav teadlane on Andres Merits kes viimasel paaril kuul on vait olnud. Ei tea kas juunis avaldatud USA uuringute tõttu.

Sellega minu postitus lõppes. Loetlen siia juurde need viis punkti mida Dr Peter McCullough esile tõi ja millest Objektiiv kirjutab:

  1. Covid-19 ei levi asümptomaatiliselt.
  2. Inimesi, kellel pole haigustunnuseid, ei pea testima.
  3. Loomulik immuunsus on ulatuslik ja püsiv.
  4. Covid-19, sõltumata variandist, on kodus hõlpsasti ravitav.
  5. Tänased Covid-19 vaktsiinid on vananenud ja neid ei tohiks inimeste peal kasutada.

Täiendus: Õhtul oli siiski postitus ilmunud. Umbes 6 tundi hiljem.

Corona

kolonelHans • august 21, 2021


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *