Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Põhja-Tallinn nr 338

Nii sõbrad. Täna ja homme on veel viimane võimalus Põhja Tallinnas toetada KOV valimistel mind. Kandidaati nr 338. Minu jaoks on see kandideerimine neljas kord minu elus. 1990 Eesti Kongressi. Siis me võitlesime NSVL’st vabanemise eest. See oli ka ainuke kord kui ma kandideerides oli erakonna liige ja valituks osutusin. Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei mille toonaseid liikmeid võib täna leida Isamaast ja EKRE’st. Teine kord oli siis kui ma välisteenistusest tagasi tulin ja sain šhoki sellest kuidas reformerakonna juhitud Eesti oli muutunud. 2011 aasta Riigikogu valimistel üritasime „peatut“ rahvaliitu üle võtta ja muuta konservatiivseks erakonnaks. Toonased „vandenõulased“ on nüüdseks EKRE’s, Reformis ja Keskerakonnas. Kolmas kord oli 2013 aasta KOV valimistel, siis juba koos EKRE’ga. Minu põhjused osalemiseks olid vist keskerakonna ainuvõimust lahtisaamine ja konservatiivide tugevdamine. Ja nüüd siis koos Isamaaga KOV valimistel „Plats Puhtaks“ kampaanias. Seekord jällegi ajendiks keskerakond. Korteriühistu sisulise esimehena olen näinud kuidas inimestega ei arvestata ja neist üle sõidetakse. Eriti viimastel valimistel jookseb linnvalitsus palju amokki. Pikaajalist eesmärki näha selle tegevuses ei ole. Lühiajalist eesmärki küll – võita valimised ja jääda võimule. Mis mulle on eriti vastuvõetamatu on häälte ostmine! Siis kui keegi valimisjaoskonna ukse taga pakub valijatele 50 eurot hääle eest, võetakse karvajalg kohe pihtide vahel. Aga kui erakond pakub 200 eurot valimisprogrammis, on see aktsepteeritud? Olenemata sellest, et meil on Põhiseaduses §12.

Kuigi iroonia ja sarkasmi austajana ma olen õelnud, et kui valimised midagi muudaks oleks need illegaalsed. Siis kandidaadina ma kutsun kõiki minema valima. Midagi see ikka muudab! Näiteks koos Keskerakonna ainuvalitsusega võib kaduda ka stagneerumine ja mugavusvalitsus Tallinnas. Ja linnavalitsus hakkab ehk ka sisuliselt elanike ja nende vajaduste eest seisma. Plats puhtaks! Vali Isamaa!

PoliitikaValimised

kolonelHans • oktoober 16, 2021


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *