Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Põrguliin

Merkel, Obama ja Putin hukkuvad lennuõnnetuses ja satuvad põrgusse. Uudistavad seal ringi ja märkavad, et ainuke telefon põrgus on punane ja see asub kuradi kabinetis. Pärivad siis kuradilt, et mis telefon see selline on? Kurat selgitab, et tegemist on otseühendusega maale kuid selle kasutamine maksab!

Merkel helistab Saksamaale ja räägib kümme minutit. Kui ta lõpetab küsib kurat temalt miljon eurot. Merkel kirjutab tšeki nõutud summale.

Obama helistab Ameerikasse. Räägib poolt tundi ja kui ta kõne on lõpetanud nõuab kurat kõne eest viis miljonit dollarit. Obama kirjutab tšeki nõutud summale.

Putin helistab Venemaale ja räägib viis tundi. Kui ta kõne on lõpetanud ja tšekiraamatu välja võtnud ütleb kurat kõikidele üllatuslikult, et kõne on tasuta ja Putin võib igal ajal tasuta Venemaale helistada!

Merkel ja Obama lähevad ballistiliseks ja tõstavad kõva lärmi!

„Rahunege maha“, seletab kurat! „Sellest ajast kui Putin tuli võimule on Venemaa muutunud põrguks. Seega on tegemist kohaliku kõnega!“

kolonelHans • november 16, 2014


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *