Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Horoskoop – 2015 paneme kõik koos kitse

Igat sorti soolapuhujaid on viimasel ajal tekkinud. Kõik räägivad oma suurtest tuleviku nägemustest ja muudkui tikuvad ennustama. Nii ka mina aga teen seda vanarahva tarkusi kasutades.
Kits, va sarvik, on loll ja kiimaline elajas kes ei suuda otsustada vaid järgib oma ihasid ning instinkte. Seega saavad kogu järgneva aasta tegemised olema samuti täis lollust ja kiimalisust. Sisepoliitilises elus on meite rahvas nagu kits kahe heinakuhja vahel. Saabuvatel valimistel on igal valijal vähemalt kaks valikut ning kuna nad otsustada ei suuda siis tõenäoliselt enamus valijatest valima ei lähe. Välispoliitikasse jõuab riigi sisemine lõhestatus mis tekkis hobuse aastal – osadele meeldisid Putini tegevused ja osadele ei meeldinud. See omakorda lubab arvata, et seekordne valimistulemus kaldub opositsiooni poole vastasel korral välispoliitikasse sisemine lõhestatus ei jõuaks. 2015 tuleb moodi uuesti ka kitsehabe. Karta on, et Viktor Kingisepp võib taas sündida.
Kes iganes selle valimistsirkuse võidab, hakkab määrama kitsi kärneriteks. Mistõttu võime avalikus teenistuses näha edaspidi rohkem ajukääbikuid kui täna. Oodata on rohkem tühikargajaid kuid see kits kes kargab, on lahja, ja ärge neid uskuma jääge. Juhul aga, kui kits on juba lastud kirikusse, siis võib mõni selline tühikargaja ronida ka kantslisse. Võib juhtuda, et kitseaastal jääb rohkem kantslereid vargustega vahele. Seda enam, et 2015 suureneb plahvatuslikult kitse panemine. Sigineb rohekesti pealekaebajaid ja muud sorti tegelasi.
Pereelus on oodata mitmekesisust. 2014 aastal heakskiidetud kooseluseadus annab legaalse võimaluse kitse panna! Vahekorrad sarvilistega muutuvad kitseaastal üsna tavapäraseks mistõttu meite naised ja noorikud hakkavad üha sagedamini piiri taha kiikama. Pikemalt koos elanud paarid peavad arvestama, et kui sokk ei jõua siis kits kargab. Ehk ärge jätke oma naisi hooletusse – nende keha ja hing tahavad oma ja nad saavad selle koos teiega või ilma! Kes aga plaanib 2015 abiellu jõuda siis arvestage, et kui olete ise sikk siis võtke naiseks ikka kits! Siis sujub teil voodielu paremini ja ajupotentsiaal on ka ühtlasem.

 

kolonelHans • detsember 31, 2014


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *