Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Põrutav …

Tänased põrutavad uudised valimiste vallast on, et pildil on üksnes neli võimuerakonda. Neist kesk ja bezruublikud on lõbusad ja teised kaks mitte nii väga.
Valimisliidud ja väiksemad erakonnad võivad saada muidugi pahaseks aga nagu suurvõimudega ikka on – nad võrdlevad üksnes endid. Teised neid ei huvita. Seega nende teiste ülesanne on 21 oktoobril õelda neljale, et minge te kukele. Võite rahuneda. Äraostetav ja mõjutatav meedia ei julge teistest tõtt rääkida. Eks nad looda e-valimiste kallutamisele ja väiksemate hämaruses hoidmisele. Loodame kõikse paremat., ehk valija on targemaks läinud. Aga kahtlen?

Tuli veel välja, et IRL on vedanud kesikud tõusele. No, eks Kross üksi ju ei tantsi – tal vaja ikka paarilist. Kui siiani on kesikud ja näksid teineteisele pasunasse pannud siis nüüd panevad bezruublikud ja kesikuid teineteisel. Selle jama tagajärg võib olla, et bezruublikud ja kesikud hakkavad koos linna valitsema unustades ära jama millega Kross tegeles. Keegi ju ütles, et Kross ja Eedi on väga sarnased. Kuna näksid ütlesid, et nad oma teise kannikaga koostööd ei tee, siis on ju vaja uut partnerit. Need kaks on nagu teineteisele loodud!

Tegelikult on ju sellised arengud positiivsed – Eedi ehitab lasteaedu ja koalitsioonipartner Kross istub tal kuklas ja vaatab, et Eedi raha vasakule ei pane. Ärevust peaks hirmsasti tundma Urmas Reinsalu. Tema erakonna juhi koht lendab kindlasti järgmisel suurkogul. Ühest küljest oleks ju hea – siis oleks uus kaitseminister ja ehk saab siis kv ka arenema. Teisalt jällegi – Reinsalu võib pahaseks saada ja erakonna lõhki ajada. Rahvas tahab ju seda, et see seltskond puhastaks endid ja tekiks jällegi mingi isamaaline erakond. Eks näis! Igaltahel on olukord tume ja hämar ning selgus saabub alles 20 oktoobril.

Valimised

kolonelHans • september 20, 2013


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *