Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nädala raamat

Käesolev nädal peaks olema röömustav meie noorsoole. Pavlik Morozovi kirjastus on valmis saanud kaks lastele mõeldud raamatut.
Esimene raamat, “Pane Eve riidesse”, on mõeldud mudilastele arendamaks nende näpuosavust ja moetaju. Mudilased saavad raamatust välja lõigata Eve ja suures koguses eriti kauneid ning kalleid riideesemeid mida saab siis Evele selga passida. Raamatust võib leida hulgaliselt õhtutualette, talupojariietust, tururõivaid, jms. Lisaks rõivastele saab välja lõigata ka kauneid ehteid alates pärlikeedest kuni loodusliku härmatiseni. Raamatus on ka õpetus, kuidas taolisi tualette on võimalik hankida ilma selleks kulutusi tegemata.
Lõikeraamat on mõeldud kolme- kuni kuueaastastele lastele ja seda trükiti piiratud kogustes. Raamatut poest kahjuks osta ei saa. Kirjastus saadab trükised otse Eesti eliitlasteadadele.
Teine trükis on mõeldud vähe suurematele lastele. Raamatu, “Kristi huvitavad seksi-seiklused Euroopa Liidus”, eesmärk on täiendada koolide õppekavades kohustuslikku seksuaalkasvatuse õppeainet.
Raamatu peategelaseks on preili Kristi, kes käib riigist riiki ja kohtub riikides ning Brüsselis erinevate partneritega kellega siis tehakse seda vanainimeste asja. Raamatus on kirjeldatud erinevate rahvaste seksinippe ja iseärasusi. Raamatu lõpus on teoreetilised testid mis aitavad noortel kontrollida raamatust kogutud teadmiseid. Kirjastus usub, et raamat annab noortele piisavad baasteadmised toimetulekuks Euroopa Liidus.
Õpik on mõeldud viieteist-kuueteistaastastele noortele. Samas soovitab Kristi seda ka vanemaealistele oma silmaringi laiendamiseks. Raamatu tiraaž on piiratud. Seda poest kahjuks osta ei saa ja kirjastus toimetab raamatud otse eliitkoolidele.
Poliitika

kolonelHans • mai 24, 2012


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *