Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Venelane

Ameeriklane, hindu ja venelane surevad ning satuvad põrgusse. Anuvad ja paluvad kuradit, et see nad ära laseks sest nad ei kuulu siia.

Kuradil aga on igav ja teeb kolmele pakkumise: „Ma löön teid kolm korda oma piitsaga. Kui teist midagi alles jääb, võite minna. Te võite kasutada kilbiks mis iganes teile pähe tuleb!“

Ameeriklane on esimene. Ehitas omale titaani ja magneesiumisulamist kilbi ning tugevdas seda erinevate komposiit-materjalidega. Puges kilbi taha täielikult peitu.

Kurat lõi esimest korda – kilp läks pooleks. Kurat lõi teist korda – kilp lagunes koost. Kurat lõi kolmandat korda ja ameeriklane muutus tuhaks.

Kätte jõudis hindu kord. Hindu võttis sisse joogaasendi ja viis ennast täielikku transsi. Kurat lõi esimest korda – mitte midagi. Kurat lõi teist korda – hindu üksnes värises natuke. Kurat lõi kolmandat korda – hindu langes selili kuid oli täiesti elus.

Kurat on üllatunud ja lubab hindul minna. „Kas ma võin jääda ja vaadata“, pärib hindu. „Igas anekdoodis tuleb venelane alati puhtalt välja. Ma tahan näha kas see ka nii on?“

Kurat lubab hindul jääda. Venelane astub kuradi ette.

„Mida sina kilbiks kasutad“, pärib kurat venelaselt!

„Ma kasutan hindut muidugi“, vastab venelane.

 

Total Page Visits: 320 - Today Page Visits: 1
Anekdoot

kolonelHans • mai 21, 2015


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *