Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Sõnaraamat

“Anomaalia” – Pisiriik Baltiko kallastel. Igaviku vöörvõimude tallata olnud maalapike, mis sai lõppeks iseseisvaks XX sajandi alguses. Sajandi keskel tulid aga idast kurjad vandaalid ja okupeerisid selle pisiriigi koos naha ja karvadega. Vandaalia murenes 1991 aastal ja Anomaalia taastas oma iseolemise. Viimased Vandaalia kõrilõikajate grupid lahkusid Anomaaliast 1994 aastal jättes riiki sisse susisema arvukalt vandaale ja salaagente. Anomaalial õnnestus luua tihedad majanduslikud ja poliitilised sidemed Metsiku Läänega. 2004 aastal liitus pisiriigike sõja-liiduga ning sai Metsiku Lääne osaks. (Kesk Luureagentuuri Faktiraamatust)

“A-sotsiaalid” – Grupeering Anomaalias. Ühendab sotsiaale ja jäänuk-vandaale kes ei tahtnud liituda primaatide või reptiilidega. Susistatakse a-sotsiaalide diilidest Vandaaliaga.

„K“ – Loe „tuhat“. Laisa inimese abimees. Selle asemel, et numbrisse kirjutada veel viimased kolm nulli, kirjutate ühe „K“.

„Kivilaev“ – Türm, vangla. Korterelamu paharettidele ja kurjamitele.

„Kohuke“ – Pisike paks kreemijunn. Valmistatakse igale maitsele. Pole inimest kelle maitseelamus jääks rahuldamata.

„Kottimine“ – Kottidest sikutamine. Sikutada võib kilekotte, riidekotte, paberkotte, nahkkotte, jms. Naisolevuste puhul ei toimi, mõjub eelkõige meestele.

„Kurjam“ – Pahategija, kurjajuur. Teeb igasugu käsulaudade vastaseid tegusi.

“Käsulaud” – Seadusetäht, seadus, paragrahv. Igaüks väänab seda enda maitsele vastavalt. Edukam on see, kes on parasjagu rooli taga või kellel on rohkem mammonat.

“Kõlupea” – Taim ladinakeelse nimega “Alternanthera bettzickiana”. Kõlupea eelistab kasvada päikese käes, kuid lepib ka poolvarjuga. Või ka tobu, ohmu; turakas; loll; idioot, puupea; tuhajuhan; tahmapea; lollpea; jahupea; tainapea; tummhammas; pudrupea; tohman; tohlapea; kummipea; tolvan; rumalpea; tola; jobu; tuivanka; lambapea; togu; molu; lammas; oinas; vasikas; eesel; töllmokk; tölplane; juhkam; juhmard; juhmpea; kretiin; mälupea; tubakas; kibutäis leili; juustunägu; juhmakas; jne.

“Primaadid” – Grupeering Anomaalias. Peamiselt koosneb pärus-sotsiaalidest. Alustasid alepõllunduse taastamisest ja vanade reliktide austamisest. Arusaamatuid ilminguid on nende seas täheldatud XXI sajandil.

„Pähklinäks“ – Olend kes näksib pähkleid. Näiteks pähkliuss, kes võib pähkli seest-poolt täielikult öönestad samas kui pähkel ise paistab veel päris kobe välja.

“Reptiilid” – Grupeering Anomaalias. Koosneb euro-sotsiaalidest. On litsakad ja libedad. Valmis sõlmima lepinguid vanakuradi endaga selleks, et Anomaalias kõike oma kontrolli alla saada.

„Türk maratonu“ – Türgi murrakus „pikamaa tagaajamine“. Üks hull paneb ees ajama ja tuhanded katsuvad teda kinni püüda. Esimene, kes saab tagaaetava kätte ja läheb tast mööda, muutub ise uueks tagaaetavaks.

“Vana Karu” – Meelis Säre. Mõnus lõuapoolik, kuulus sepp, maalikunstnik, õppejõud jms. Iga asja peale meister.

“Vandaalid” – Rohmakas Ida-hõim. Tahab valitseda poolt maailma. Viimaste aastakümnete jooksul on järjepidevalt allakäinud.


…….

kolonelHans • aprill 27, 2010


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar