Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Kuna ma olen mees, siis …

… kui ma olen pakasega lukustanud autovõtmed autosse, panen jope selga alles siis kui ma juba olen läbikülmunud. Lukuabi kutsumine ei ole mulle lahendus – ma saan ise hakkama.

… kui auto mootor ei tööta korralikult, tõstan üles kapoti ja jään tõsiselt põrnitsema auto mootorit nagu ma teaks mis see on. Kui astub ligi naabrimees siis üks meist ütleb kindlasti: „Ma olen kunagi remontinud automootoreid kuid tänapäeval on kõik arvutitele ja iti-ndusele rajatud ning mulle täiesti arusaamatu.“ Seejärel me joome paar õlut, et kinnitada meie ühiseid arusaamu.

… kui ma külmetan ja jään haigeks, leban ma voodis ja hädaldan. Ma vajan kedagi, kes hoolitseks minu eest, poputaks ja annaks mulle süüa. Kuna sa oled naine, siis ei jää sa kunagi nii haigeks nagu mina. Seega pole haigeolemine sulle probleem.

… saab mulle usaldada üksnes lihtsate toiduainete toomise poest nagu seda on leib ja piim. Oodata minult vahetegemist tüümiani ja safrani vahel? Minu arvates need on üks ja sama.

… kui üks meie kodumasinatest ütleb üles, võtan selle juppideks. Olenemata vihjetest, et kogu remont võib mulle kordi rohkem maksma minna kui remondimees lõpuks tuleb ja paneb selle tagasi kokku.

… peab mul telekapult olema kogu aeg käes kui vaatan televiisorit. Kui seda mul käes ei ole, siis otsin seda ja ei näe televiisorist saadet mida tahtsin vaadata. Mind õnnestub vahel petta, kui mulle antakse kätte mingi asi mis sarnaneb puldiga. Näiteks kalkulaator.

… ei tasu minult küsida mida ma mõtlen. Aus vastus on alati kas seks, jaht, seks, autod, seks, traktorid, seks, kalapüük, seks, sport või lihtsalt seks. Kui te ikkagi küsite, siis peaksin ma midagi välja mõtlema. Parem ärge küsige.

… ma ei taha külastada ämma, või seda et ämm meid külastaks, või rääkida ämmaga telefonis, või siis mõelda ta peale rohkem kui ma pean. Ma ei taha teada mida mu naine oma emale ostab emapäevaks. Peaasi, et ta ostaks midagi ka minu emale.

… ära küsi mu käest peale kino kuidas mulle film meeldis. Kui sa nutad filmi lõpus, siis mulle film ei meeldinud. Aga kui sa oled filmi lõppedes armunud, katsun vähemalt filmi nime meelde jätta et seda sõpradele soovitada.

… kõik, mis sul seljas on, on kena. Ka see, mis sul viis minutit tagasi seljas oli, oli kena. Ainult toasussides oled ilus. Ilma vööta või vööga – mõlemat moodi oled ilus. Su juuksed on kenad. Sa näed kena välja. Kas me ei hakkaks nüüd minema?

… 2010. aastal luban, et jaotame kõik kodutööd omavahel võrdselt. Sina pesed pesu, valmistad süüa, koristad tube ja pesed nõud. Mina vaatan aias ringi, joon õlut ja mõtlen mida kasulikku veel teha.

kolonelHans • aprill 18, 2010


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *