Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

E-mail ühelt sõbralt – Tallinna TV

Nagu ikka, saadavad sõbrad mulle e-meile. Kes toetab, kes saadab mingi nalja ja kes saadab oma kirjutise selleks, et ma blogis selle avaldaks kuna nad ühel või teisel põhjusel ise ei saa. Tavaliselt kirjutan ma sellistele aja-lehe-külgedele peale lihtsalt „E-mail ühelt sõbralt“. Kuid seekord, arvestades sündmuse olulisust, otsustasin lisada ka märksõna – „Tallinna TV.

Nimelt saab pealinna eeter täna tüünelt täis särtsakat, rõõmsameelset, sportlikku, kurba, märga, lüürilist ja populistlikku Tallinna TV-d. Esimesel saatepäeval astuvad üles kõik meie pealinnaruumi kuulsused. Põnevuse tekitamiseks vihjame, et juhtub ka saateapse, selliseid nagu dekolteedest väljavupsatavad nibud või kaklus kaineris, kus joodik annab reporterile kolakat. Saated paisatakse eetrisse Solarise keskusest sagedusvahemikus 170-862 MHz. Rahapuudusel toimuvad saated küll kord nädalas aga see-eest piisab tallinlastele ühest saatepäevast rohkemaks kui aastaks. Mitte-tallinlastel rõõmustamiseks põhjust aga pole. Tallinna TV levib üksnes Tallinna piirides järgides täpselt linna geodeetilisi kontuure. Kuid milleks muretseda – kus häda kõige suurem seal abi kõige lähem. Ühinege Tallinnaga, kas ise või kogu vallaga ja te saate nägijaks! Aga nüüd tallinlased, siin on esimese saatepäeva kava. Lõbusat vaatamist.
06.55 -„Kuku, tõuse ja sära.“ Reibast hommikuprogrammi juhivad Siret Kotka ja Anna-Maria Galojan. Hommikuvõimlemise Sergei Maasini muusika saatel viib läbi Moonika Batrakova. Otselülituse Tallinna kainestusmajast teeb Heimar Lenk, tutvustades kodanikke, kes veetsid eelmise öö kainestusmajas.

08.55 – „Keskturu uudised.“ Tänaseid turuhindasid ja värsket turuklatši vahendab Marika Tuus.

09.30 – „Ujudes kevadesse.“ Evelyn Sepp õpetab, kuidas lumesulamisvetes Tallinna tänavatel kroolida. Saadet toetab „Tulika Takso“

10.30 – „Muinsuskaitsetervitus!“ Jüri Kuuskemaa tutvustab miljööväärtuslikke kortereid Tallinna vanalinnas. Kommenteerib elamispindade erastamisspetsialist Elmar Sepp.

11.00 – „Tähelaev.“ Katrin Siskat intervjueerib Enn Eesmaa.

12.30 – „Eestlane, venelane ja itaallane.“ Lustlik koguperekomöödia rohkete ümberriietumisstseenidega. Osades Deniss Boroditš, Taavi Aas ja Jaanus Mutli.

13.15 – „Joomise kahjulikkusest.“ A P Tšehhovi lühinäidendid. Peaosas Henrik Norman.

14.00 – „Klassikalise muusika pealelõuna.“ Brahmsi, Beethoveni ja Chpini klaveripalu esitab Vilja Savisaar. Juhendab Taimo Toomast.

15.00 – „101 ajaloosündmust, mida Mart Laar ignoreerib.“. Küllo Arjakase vestlussaade.

16.00 – „Veriste kätega mees Tartust.“ Peeter Võsa uue dokumentaalfilmi antikangelane on Andrus Ansip. Nõrganärvilistele ei soovita.

17.00 – „Unistuste printsess.“ Tõsielusarjas võitlevad imekauni Evelyn Sepa südame pärast 12 aadlisoost himurit Monaco vürstiriigist. Kuu tuuakse taevast alla ja Estonia tõstetakse üles. Saadet toetab „Tulika Takso“.

18.00 – „Stiilipäevik.“ Linnar Priimägi tuunib Toivo Tootsenile jalustrabavalt seksika ja kevadise outfit’i. Staarjuuksur Lauri Pedaja meisterdab Moonika Batrakovale uue soengu.

18.30 – „Simsonid.“ lustlik joonissari, kus peategelasteks on Kadri Simon, Priit Simson, Homer Simson ja Aadu Simson.

19.00 – „Tallinn otsib eurolaulu.“ Kes esindavad Tallinna Eurovisiooni lauluvõistlusel Oslos? Finaalsaates astuvad üles Koit Toome, Birgit Õigemeel, Rolf Junior, Lauri Pihlap ja Uku Suviste. Peaprodutsent Juhan Paadam.

20.00 – „Tele Tallinn.“ Televaatajate küsimustele vastab Tallinna linnapea Edgar Savisaar.

21.00 – „Vremja.“ Värsked uudised TASS-ilt ja Raepressilt.

21.19 – „Luuleminut.“ Oma vanglaluulet loeb Ivo Parbus.

21.20 – „Sind otsides.“ Mis juhtub, kui vana detektiiv Koit Pikaro leiab üles endise Pärnu linnapea Mart Viisitamme? Kas ainult pisarad voolavad? Saatejuht Aivar Riisalu.

22.00 – „Tõehetk.“ Ekspolitseinik Kalle Laanet kuulab üle staarblogija Inno Tähismaa. Stuudios viibib ka Inno seksikas pruut Irja. Muu hulgas tuleb Innol vastata miljoni krooni küsimusele: kas ta on viimase kolme kuu jooksul Irjat petnud, süües salaja saia ja juues piima, samal ajal ennast rahuldades?

23.00 – „Laulud sotsidega.“ Kirglikus reality-shows astuvad lavale kaheksa tuntud sotsiaaldemokraati, kelle lauluoskusest me siiani midagi kuulnud ei ole: Jüri Pihl, Jaak Juske, Barby-Jenny Pilvre-Storgard, Peeter Kreitzberg, Katrin Saks, Marju Lauristin, Jaan Kaplinski ja Marianne Mikko. Kuidas nad toime tulevad?

01.00 – „Nightchat.“ MUPO agendid vaatavad valvekaameratest, mida KAPO agendid Tallinna linnavalitsuses öösel teevad?

kolonelHans • märts 31, 2010


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar