Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Tingimused

Chase Manhattan Banki presidendi kaunis sekretär läheb ekskursioonile koos väga rikka Taiwani kliendiga. Klient palub tal temaga abielluda. Loomulikult on sekretär üsna jahmunud. Siiski mäletab ta, mida ülemus talle ütles; “Ära lükka meest otse tagasi.” Seega püüab ta mõelda, kuidas ärimeest veenda mitte soovimast temaga abielluda.

Nii ütleb naine mõne minuti pärast mehele: “Ma abiellun sinuga ainult kolmel tingimusel. Esiteks tahan, et mu kihlasõrmus oleks 75-karaadine teemantsõrmus, millele on sobilik 200-karaadine teemant.

Taiwani mees peatub mõneks ajaks. Siis noogutab ta pead ja ütleb: “Pole probleemi!! Ma ostan. Ma ostan.”

Mõistes, et tema esimene tingimus oli liiga lihtne, ütleb naine mehele: „Ma tahan, et sa ehitaksid mulle New Yorki 100-toalise häärberi. Ja puhkemajana tahan lossi, mis on ehitatud keset Prantsusmaa parimat veiniriiki.

Mees peatub mõneks ajaks. Ta piitsutab oma mobiiltelefoni, helistab mõnele maaklerile New Yorgis ja seejärel mõnele Prantsusmaa maaklerile. Ta vaatab naisele otsa, noogutab pead ja ütleb: „Olgu, olgu. Ma ehitan, ma ehitan.”

Mõistes, et tal on viimane tingimus, teab sekretär, et tal on parem teha see hea. Ta võtab aega mõtlemiseks ja lõpuks saab ta idee. Kindlalt töökorras seisukord. Ta kissitab silmi, vaatab mehele otsa ja ütleb üsna külmalt: “Kuna mulle meeldib seks, tahan, et mehel, kellega abiellun, oleks 12-tolline peenis.”

Mees tundub veidi häiritud olevat. Ta surub kätega oma nägu ja toetab küünarnukid lauale. Kogu selle aja räägib ta midagi hiina keeles. Lõpuks, pärast seda, mis näis igavikuna, raputab mees pead ja näeb tõeliselt kurb välja ja ütleb naisele: “Okei, okei. Ma lõikan. Ma lõikan.”

AbieluAnekdootSeks

kolonelHans • august 18, 2022


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar