Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Operatiiv- ja sõjaga seotud info 26. novembril

OPOLUKORD 26112022

Vaenlase vägede ümberrühmitamine jätkub, et tugevdada rühmitusi Limanski, Avdiivi ja Novopavlívskomu suunal. Vene väed korraldasid Svatovest loodes kaotatud positsioonide taastamiseks piiratud vasturünnakuid ning jätkasid pealetungioperatsioonide läbiviimist Bahmuti ja Avdiivka piirkonnas.

Okupansis jätkasid kaitse rajamist Dnepri jõest lõuna pool Hersoni oblastis ja kriitiliste maapealsete sideliinide (GLOC) ümber, mis ühendavad Krimmi Hersoni oblasti lõunaosaga.

Ukraina kaitseväe üksused on viimase ööpäeva jooksul tõrjunud okupantide rünnakuid Donetski oblasti Jakovlivka, Soledari, Bahmutske, Bahmuti, Opitne, Pervomaiski, Krasnogorivka ja Nevelsʹke piirkonnas. Vene allikad väitsid, et Ukraina väed jätkasid vasturünnakut Kreminna suunas.

Kreml lavastas järjekordse show nimega „Putleri kohtumine sõduriemadega“! Levib informatsioon, et Venemaa peab mobiliseerima viis miljonit, et võita Ukraina sõda. Samas teated alamehitatud ja halvasti varustatud mobikutest tekitavad rahulolematust sellele ideele,

Vaenlane tulistas välja 11 raketti, 7 õhulööki ja sooritas üle 50 tulistamise reaktiivsüsteemidest. Raketilöögid tabasid Harkivi oblasti Kupyansk ja Chuguyiv; Bílenke Donetski oblastis ning Komõšuvakha ja Kušugum Zaporižži piirkonnas.

UA õhuvägi andis ööpäeva jooksul 14 lööki vastase isikkoosseisu, relvastuse ja sõjatehnika piirkondade ning 4 õhutõrje- ja raketikomplekside positsioonidele. Raketi- ja suurtüki tabasid jo üksused tabasid viimase 24 tunni jooksul juhtimispunkti, 5 isikkoosseisu fookusala ja vaenlase OVT-d ning veel 2 olulist vaenlase objekti.

UA hinnang ru kaotustele

____________________________________________________________________________________

  • Bahmuti piirkond on russistide jaoks suur ja töökas hakklihamasin

  • Ukrainlased Bahmuti piirkonnas. Porimülgas ja laiba hais

  • Saksamaa migrantidega hädas. Ise tegi — Politseistatistika järgi on alates selle aasta septembrist eriti märgatavalt kasvanud nende inimeste arv, kes sisenesid Saksamaale ebaseaduslikult ja kellel on passis Venemaa viisa või märk Vene piiri ületamise kohta. Enamik neist migrantidest on Araabia riikide kodanikud. Nende dokumentide ja politseile tehtud ütluste põhjal otsustades saabusid nad Venemaale esmalt õhuteed pidi ning seejärel liikusid läbi Valgevene Euroopa Liitu, kirjutab ajakiri. Föderaalpolitsei andmetel registreeriti Saksamaal 2022. aasta mais 320 välismaalast, kes sisenesid selle skeemi alusel ebaseaduslikult riiki, septembris – 1200 ja oktoobris – 1500. Kokku on Saksamaal tänavu kinni peetud juba ligi 8000 inimest. , ületas ebaseaduslikult Saksamaa piiri “Vene” marsruudil. Ajakirjanikud märgivad ka konfidentsiaalsele politseiraportile viidates, et alates 2022. aasta suvest on selliste illegaalsete immigrantide seas lisaks äsja Venemaa viisaga isikutele järjest rohkem välismaalasi, kes on varem Venemaal elanud pikka aega, Näiteks üliõpilased Aafrikast, kes õppisid Venemaa Föderatsioonis, Lähis- ja Lähis-Idas, samuti võõrtöölised Kesk-Aasiast.
  • Feigin Arestovich õhtune jututuba

 

 

 

 

MilitaarSõdaUkraina

kolonelHans • november 26, 2022


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *