Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Operatiiv- ja sõjaga seotud info 28. novembril

OPOLUKORD 28112022

Russistid on kindlustanud Hersoni oblasti idakalda kuni Krimmini. ISW avaldab kindlustuste, garnisonide ja tõenäoliste staapide asukohad.

Russistide peamised jõupingutused on Donetski oblastis kus on viimastel päevadel saavutanud mõningase edu. Bahmutist lõuna pool ründavad russistidd Ozarianivka asulat. PS! Viis päeva tagasi ründasid russistid Ukraina positsioone asulast 5km idas ja kagus.

Kaitseväe üksused on viimase ööpäeva jooksul tõrjunud okupantide rünnakuid Donetski oblasti Jakovlivka, Soledari, Bahmuti, Andriivka, Novobahmutivka, Opitne, Vodyane, Pervomaiski, Nevelske ja Novomõhlivka piirkondades.

  • UA hinnang ru kaotustele.

_____________________________________________________________________________

  • Twitteris avaldati 100 hukkunud Ukraina poolel sõdinud välisvõitlejat

  • Sõja 277. päev on tulemas: Zelenski pöördumineMe mõistame, et terroristid valmistavad ette uusi lööke ja seni, kuni neil on rakette, nad ei puhkaKuid meie oskus üksteist aidata ja hoolitseda nende eest, kellel on kõige rohkem raskusi – vanurid, lastega pered, need, kellelt sõda võttis kodud ja sugulased… – meie vastastikune abi on üks kaitseelemente. terrori ja meie jõu vastuAlgav nädal võib olla sama raske kui see, mis möödub. Meie kaitsevägi valmistub. Kogu riik valmistub. Töötame välja kõik stsenaariumid, sealhulgas koostööpartneritega. Ja meie ühtsus teiega peab olema valmis. Seetõttu ärge jätke abita neid, keda saate aidataPöörake tähelepanu õhuhoiatustele nädala sees. Kõik koos ja üksteist aidates – me läbime selle sõja väljakutse: sel talvel on Vene Föderatsiooni katse kasutada külma inimeste vastu

    Teeme ja teeme kõik endast oleneva, et oma kaitset tugevdada. Me teeme ja teeme kõik, et Venemaa Föderatsioon selle terrorisõja eest vastutada

  • NATO peasekretär Jens Stoltenberg usub, et mida rohkem on Ukraina sõjalisi edusamme, seda tugevam on tema positsioon tulevastel läbirääkimistel.teine ​​tunnistas, et Ukrainale antav abi on lääne ühiskondades oma hind. “Toidu- ja energiahindade tõus tähendab paljudele Euroopa majapidamistele raskeid aegu. Kuid me peame meeles pidama, et Ukraina inimesed maksavad selle eest iga päev oma verega,” ütles peasekretär.Stoltenberg ütles, et kui Putin sõja võidab, jätkavad tema ja teised diktaatorid oma eesmärkide saavutamiseks vägivalda.

    Stoltenberg märkis, et Saksa õhutõrjesüsteemid aitavad kaitsta kodusid, koole ja haiglaid Venemaa rakettide eest.

    “Saksamaalt pärit relvatarned päästavad elusid. Peame kõik toetama ja suurendama oma toetust Ukrainale. See aitab ukrainlastel kaitsta oma õigust enesekaitsele,” ütles ta.

 

 

 

 

Total Page Visits: 276 - Today Page Visits: 1
MilitaarSõdaUkraina

kolonelHans • november 28, 2022


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *