Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Iisrael 11102023

 • Palestiina meedia teatab, et Hamasi Al-Qassami brigaadide kõrgeima sõjaväeülema Mohammed Deifi vend, vennapoeg ja tütretütar tapeti Iisraeli õhurünnakus oma isa kodule Gazas; Otsingu- ja päästetöötajad otsivad endiselt rusude vahelt teisi pereliikmeid.
 • USA võib saata Iisraeli rannikule teise lennukikandjate rühma, viidates Pentagoni esindajatele. USA kaitseametnikud kaaluvad väidetavalt 2. lennukandja löögirühma paigutamist Vahemere idaossa Iisraeli lähedale; seda rühma juhib tõenäoliselt USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69), Nimitz-klassi lennukikandja, kes on juba mõnda aega valmistunud CENTCOMi/EUCOMi operatsioonipiirkonna lähetamiseks. Erdogan küsib “miks”? Iraan eitab oma osalust Iisraeli ründamises – “palestiinlased tegid”! Image
 • Iisrael teatab, et lahingus on elu kaotanud veel 32 sõdurit, mis suurendab nende koguarvu 156-ni.
 • Iisraeli relvajõudude pressiesindaja admiral Daniel Hagari ütles, et Iisraeli väed tapsid viimase päeva jooksul Iisraeli territooriumil 18 palestiinlasest terroristi, kuna jätkab viimaste Hamasi sissetungijate väljarookimist. “Need on samad terroristid, kes ei põgenenud tagasi Gazasse. Nad on peidupaikades, piiri lähedal. Seetõttu on läbiotsimised suure hulga sõduritega. Gazat ümbritsevas piirkonnas on kümneid tuhandeid võitlejaid,” lisas ta. ta ütleb.
 • Olen tühistanud kõik piirangud, oleme taastanud kontrolli territooriumi üle ja asume täiemahulisele pealetungile – Iisraeli kaitseminister pöördub IDF sõdurite poole. “Hamas tahtis Gazas muutusi ja see muutub 180 kraadi sellest, mida terroristid arvasid. Nad kahetsevad seda hetke. Gaza ei lähe kunagi tagasi selle juurde, mis ta oli. Kes iganes tuleb pead maha raiuma, tapma naisi, inimesi, kes elasid üle holokausti – hävitame selle kogu oma jõuga ja kompromissideta”
 • Hamasi toetajad USA-s kogunevad, et mõnitada Iisraeli-meelset rühmitust, kes oli kokku tulnud, et üheskoos leinata. Hamasi toetajad tõstavad hüsteeriliselt naerdes telefone mõrvatud iisraellaste piltidega. “Vaata, see on teie poiss,” karjatab üks neist.

 • Iisraelis on Palestiina radikaalse liikumise Hamas ulatuslikes rünnakutes hukkunute arv jõudnud vähemalt 1200 inimeseni, ütles Iisraeli armee pressiesindaja Jonathan Cornicus kolmapäeva, 11. oktoobri hommikul, märkides, et “valdav enamus” hukkunutest tsiviilisikud. Ta lisas, et vigastada sai veel üle 2700 iisraellase.
  Samal ajal on Gaza sektoris, kust Hamas tungib Iisraeli ja tulistab rakette Iisraeli suunas, juba ligi 246 000 palestiinlast sunnitud Iisraeli kättemaksu õhurünnakute eest põgenema oma kodudest, teatas ÜRO humanitaarasjade koordinatsioonibüroo. Just eelmisel päeval teatas ÜRO, et Gaza sektoris oli ümberasustatud inimeste arv 175 tuhat inimest. Festivalile saabusid terroristid:

festival

 • Iraagi meedia teatab, et Liibanonis märgati Iraagi šiiitide rühmituse Kataib Sayed al-Shohada komandöri Abu Ala al-Walaid, kellega koos saabub nädala lõpuks osalema 3000–7000 Iraagist pärit võitlejat. lahingus Palestiina pärast.

 • Tänu Prantsuse politseile ei saa ükski terroristide toetaja tähistada iisraellaste veresauna Prantsusmaal. Prantsuse politsei astus vastu Hamasi-meelsetele meeleavaldajatele. Palestiinlased ei saa tähistada Iisraeli laste peade maharaiumist Prantsusmaal.

 • Iisraeli kaitsejõud avaldasid veel 14 hukkunu nimed. Sõjaväeohvrite koguarv tõusis 170. Kokku hukkus Iisraelis Hamasi terroristide rünnakutes riigiringhäälingu Kan andmetel umbes 1,2 tuhat inimest. Vigastada sai umbes 3000 inimest.

 • “Venemaa naeruvääristab avalikult Hamasi röövitud IDF naissõdureid. Iisraellased ei unusta seda kunagi. Pärast seda, kui oleme Hamasi ja Gaza sektoriga hakkama saanud, maksab Moskva antisemitismi maailmapealinnaks saamise eest. See on verelubadus. Putini peapropagandist Olga Skabeeva on ka legitiimne sihtmärk,“ seisis eraturvafirma Terror Alarm avalduses.
 • Huvitav? Samal ajal kui Jordaania pakub USA hävitajatele, mis saabuvad Iisraeli toetama, õhuväebaasi, toimub Jordaania pealinna Ammanis meeleavaldus Hamasi toetuseks. “Tule, tule, Hamas. Teie olete kahur ja meie oleme mürsud,” skandeerivad inimesed.
 • IDF on rajanud Gaza sektori ümber suletud sõjaväetsooni. Hamasi infiltratsioonikatsed jätkuvad, kuigi varasemast palju väiksemas mahus. Esialgsel rünnakul tekkinud piiritõkke rikkumised on parandamisel.
 • Prantsusmaa ja Euroopa Liit on tunnistanud Palestiina radikaalse rühmituse Hamas terroriorganisatsiooniks. Sellest teatas Prantsusmaa peaminister Elisabeth Borne.
 • Alates Hamasi sissetungi algusest Iisraeli on Venemaa propaganda sündmusi koordineerinud ja koostööd teinud. Venemaal oli kõige tulusam varustada Hamasi vallutatud läänerelvadega – näiteks iraanlaste abiga, kellega Kreml sõlmis ka sõjalis-tehnilise koostöö. Ja muidugi süüdistada Ukrainat.
 • Iisraeli kaitsejõudude kindralstaabi ülem kindral Herzi Halevi kohtus täna väidetavalt Iisraeli kaitseväe lõunaväejuhatuse ülemate ja reservväelastega, et arutada käimasolevaid operatsioone Gaza sektori lähistel ja kiita heaks lahingute jätkamise plaanid.

Image

 • ISF avaldas fotod Al-Qassam Brigades (HAMAS) võitlejatelt võetud relvadest. Rakett F-7 HE-Frag (tootja NorthKorea), YM-2 tankitõrjemaamiinid (tootja Iran), RPG-7, PG-7V raketid, PG-7VR Tandemraketid, Hiina tüüpi 80 kuulipildujaid, tüüp 56-1 vintpüssid ja HAMAS-i valmistatud M26A2 mustriga käsigranaate.
 • Rabi Elhanan Beck: Rahu saavutamiseks pühal maal on ainult üks lahendus. See tähendab, et minna tagasi aastasse 1948 ja tagastada Palestiina ühiskonnale kõik okupeeritud maad merest maale. Ainus ühiskond maailmas, mis väidab end olevat teiste inimeste maade okupeerimise ohver, on Iisraeli ühiskond.
 • Egiptuse armee on kõrgendatud valmisolekus. Tuhanded selle sõdurid on praegu paigutatud Gaza piirile, et tagada palestiinlaste tungimine Egiptusesse. Egiptuse võimud kardavad palestiinlasi, kuna paljud neist on terroristid või neil on sidemed terroriorganisatsioonidega.
 • Poole sajandi suurim läbikukkumine: Iisraelis nimetati neli peamist viga, mille tõttu said Hamasi terroristid riiki tungida. See oli Iisraeli luure MOSSADi suurejooneline läbikukkumine, IDF-i ettevalmistamatus ja segadus. Seda fakti tunnistavad mitte ainult sõltumatud eksperdid, vaid ka Jeruusalemma kontrolli all olevate luureagentuuride esindajad. Põhjuseid, mille järgi naabrite plaanide äratundmiseks loodud teenused järele andsid, on palju, kuid nende hulgas eristatakse nelja peamist:
  • ebakvaliteetset infoluuretööd;
  • tõhus desinformatsioon;
  • armee ja luure usaldasid liigselt ja hindasid selgelt üle riigipiiri seiresüsteemi tehnoloogiaid;
  • Kaadrikaitseväe mitte sihtpärane paigutus.

  Ps! Tegelikke põhjuseit on rohkem. Näiteks Sabbath ja üksuste isikkooseis oli koju pühadeks lastud. Aga kõige huvitavam on tehisintellekt. Täna kiitis Iisraeli meedia AI’d sihmärkide leidmisel. Pidavat olema nii kiire, et löögid ei jõua järgi. Kas löök ka õige sihtmärgi leiab pole teada. Esimene tank mis hävitati oli Merkava MarkIV. Tehisintellekti ja Thropy aktiivkaitse süsteemiga varustatud. Äkki oli ka AI see mis pidi hoiatuse andma? Me ei tea ja juudid sellest ei räägi nagu ei räägi ka AI’ga varustatud raudkupli kohta. Kahtlustan …

 

 

 

 

 

IisraelPoliitikaSõda

kolonelHans • oktoober 11, 2023


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar