Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Üks nõiamuinasjutt!

Elas kord noor kuningas Andrus. Andrus tundis keemiat ja numbreid ning tal oli palju pensionäridest sõpru. Ükskord aga kuri naabermaa kuningas Vlad varitses Andrust ja võttis ta kinni. Alguses tahtis Vlad Andruse ära tappa aga vaatas, et ontlik noormees teine ja võib-olla õpib ta veel tulevikus päris-elu tundma ning annaks talle veel ühe võimaluse. Vlad pakkus Andrusele vabaduse kui too vastab ühele väga raskele küsimusele. Andrusel on üks aasta mõistatuse äraarvamiseks ja kui ta sellega toime ei tule siis ta hukatakse. Küsimus on: „Mida naised tegelikult tahavad?“
See küsimus oli väga keeruline ka kõikidele väga tarkadele inimestele ja ka Andrusele paistis vastuse leidmine olevat võimatu. Kuid parem elada aasta kauem kui surra kohe ning Andrus võttis küsimuse vastata.
Andrus pöördus tagasi oma kuningriiki ja hakkas kõiki küsitlema: keskkonnaministrit, sotsiaalministrit, prostituute, pankureid, riigikohtunikke ja sekretäre eesruumist. Kõik, kellega ta rääkis, ei olnud võimelised talle rahuldavat vastust andma. Nähes kuninga kimbatust kirjutas Õhtuleht lõpuks nõiast, kes pidavat kõike teadma. Andrusel ei jäänudki viimases hädas muud üle kui pöörduda vastuse leidmiseks lihtrahva ja nõia poole. Lihtrahvas juhatas Andrusele nõia elukoha kätte ja aasta viimasel päeval sai ta lõpuks nõiaga kokku.
„Ma tean vastust sinu küsimusele“, ütles nõid. „Aga vastutasuks ma tahan sinu sõbra Jürgeniga abielluda!“ Andrus kukkus näost ära. Jürgen on üdini naistevihkaja ja peab neid madalama klassi olenditeks. Kuidas saab teda sundida abielluma kellegagi kes on ühe hambaga, inetu nagu hernehirmutis, häälitseb ja peeretab, haiseb nagu kanalisatsioon ja üleüldse ei näe inimese moodi välja. „Ma ei saa Jürgenile abielu pea sundida“, vastas Andrus ja asutas ennast minekule. Nõid soovitas talle, et pöördugu tagasi kui ümber mõtleb.
Juhtus nii, et Jürgen oli kuninga saatjaskonnas. Kuulnud nõia nõudmisest ütles ta Andrusele, et pole midagi õilsamat kui ohverdada oma elu Andruse eest ja soovitas tal nõia nõudmisega nõusse jääda.
Andrus kuulutas kihlused välja ja nõid vastas Andruse küsimusele: „See, mida naine tegelikult tahab, on olla oma elu peremees!“ Kuulnud vastust oli kõikidele selge, et see ongi õige vastus ja Andruse elu saab olema päästetud. Ja nii ka läks – kuri kuningas Vlad leidis vastuse õige olevat ja andis Andrusele tagasi tema vabaduse.
Jürgeni ja nõia pulmad ei lähe vist meelest tänaseni. Jürgen käitus nagu ikka aga nõid andis endast kõik, et näidata kui halb ja vastik ta tegelikult on. Sõi kätega, lagastas ja peeretas ja tekitas kõikides ebamugavust. Valmistunud halvimaks pulmaööks mis ühel mehel võib eales olla, astus Jürgen lõpuks magamistuppa. Kuid oh üllatust! Magamistoas ootas teda ees imekaunis ja malbe neidis. Jürgen oli üllatunud ja palus neiult selgitusi.
„Kuna sa olid nii kena minu vastu kui ma nõid olin siis edaspidi pool ööpäevast olen ma nõid ja pool ööpäevast selline, nagu sa mind praegu näed“, vastas neidis. „Sa pead valima kas ma olen päeval nõid või olen seda öösel?“
See oli Jürgenile väga raske küsimus. Imeilus naine päeval tähendaks õuduste ööd ja seda üksnes selleks, et näidata naise ilu oma sõpradele. Või siis peita ennast päeval selleks, et ööd nautida. Mida teeksite teie??? (allpool on see mida Jürgen valis)
 
 
 
 
 
Jürgen mõtles ja mõtles kuid otsustas lõpuks, et las naine valib ise. Kuulnud vastust otsustas naine, et ta on kogu aeg ilus tänuks selle eest, et mees teda respekteerib.
Ja siit loo moraal: Kui te naist ei respekteeri, muutub ta nõiaks!
 
Netiavarusest tõlgitud ja tugevalt muditud!
AnekdootMuinasjuttPoliitika

kolonelHans • mai 1, 2013


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar

Your email address will not be published / Required fields are marked *