Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Maailma ajalugu poliitilisest aspektist

Inimesed eksisteerisid aegade alguses nomaadi jõukudena ja tegelesid kas küttimise või korilusega. Nad toitusid põtradest talvel mägedes elades ja mereandidest suvel rannikul elades. Tolle ajajärgu kõige olulisemateks sündmusteks olid õlle ja ratta leiutamine. Ratas aitas õlle viia meheni või mehe tuua õlleni. Need leiutised olid aluseks tuleviku ühiskonna loomisele ning kujunemisele ja nendele tugines ka ühiskonna jagunemine kahte täiesti erinevasse jõuku – liberaalideks ja konservatiivideks. Selleks, et õlu leiutada, oli vaja vilja ja põllumajandust. Klaaspudeleid ega ka alumiinium purke polnud veel leiutatud. Seega, esimesed inimesed, oodates kuniks pudel ja purk leiutataks, istusid ümber lõkke pruulikoja veeres ja ootasid. Ootamise vahepeal tahtsid inimesed ka tududa ja ilma pealtvaatajateta sugu teha. Nad ehitasid onnid ja pruulikodade ümber tekkisid külad. Ja külades hakkas kihama elu.

Mõned mehed sisustasid oma päevi jahipidamise ja grillpidudega ning õhtuste õllejoomistega. Need olid konservatiivsed mehed, kes olid harjunud oma hetkeheaolust lugu pidama ja mõnusalt aega veetma. Seda ajaperioodi peetakse konservatiivse liikumise alguseks. Teised mehed, kes ei olnud nii tugevad et jahil käia ja peale rasket tööpäeva veel grillida ja õlut juua, tegelesid õmblemise, toiduvalmistamise ning soengute tegemisega. Nemad ei tahtnud, et neile surutakse sisse liha ja õlut. Nii nad alustasidki liberaalse liikumise propageerimist. Mõned liberaalidest muutusid hilisemas elus tegelikult naisteks ja neid kutsutakse nüüd trans-seksuaalideks.

Kuna liberaalidel tikkus tihti nälg majas olema, järglasi oli vähe ja igavus peletas, nemad ju toitu ei hankinud, konservatiivide kombel sugu ei teinud ning õllejuttudega ennast ei lõbustanud, nuputasid nad välja mitmeid erinevaid mooduseid kuidas konservatiivsetest hüvedest osa saada. Nii tekkisid maailma koduloomad, grupiteraapia, grupi- kallistused ja seks, Angela Aak ja demokraatlik hääletamine selleks, et konservatiivide hangitud lihast ja õllest osa endale saada. Selge vahe tegemiseks hakkasid mõlemad jõugud ennast märgistama vapiloomadega. Konservatiivid valisid endile ninasarviku kui võimu ja jõudu sümboliseeriva looma ja liberaalid orava kuna viimane sümboliseerib kõige paremini nihverdamist ja jookse-varasta-peitu käitumist.

Kaasaegsetele liberaalidele meeldib import-õlu ja eriti vein, sest see on ju imporditud. Mõned joovad ka üksnes vett kuna grupimoto ütleb, et see on popp. Nad söövad toorest kala sest jahipidamine ja lihaküpsetamine on neile ikka veel raske. Läbi aegade on kujunenud välja, et liberaalsetel naistel on testosterooni rohkem kui liberaalsetel meestel samas kui konservatiividel on see vastupidine. Enamus riigiametnikke, advokaate, kunstnikke, ajakirjanikke, jms on liberaalid. Seetõttu kujunevad ka seadused ja reeglid selliseks, mis konservatiividele on vastuvõetamatud.

Konservatiivid seevastu joovad kodumaist märjukest. Nad hoolitsevad oma naiste ja laste eest, hangivad toidupoolist, grillivad ja ajavad õllejuttu. Konservatiivid on jätkuvalt hõivatud tegemistega mis annavad reaalset tulemust ja toodangut või mis on lähikondlaste ja vara kaitseks. Nii me leiame palju konservatiive ettevõtjate, talupoegade, tööliste, politseinike, päästjate ja sõjaväelaste seast.

Nii, et liberaalid ei tooda midagi vaid püüavad ümber jagada seda, mida toodavad konservatiivid. Millegipärast usutakse, et eurooplased on rohkem valgustatumad kui ameeriklased ja seetõttu on Euroopas liberaalset käsitlust palju enam kui Ameerikas. Selle pärast on Euroopal oma Kreeka, Hispaania, Portugal, jms. Ja eks see õlle- ja veinijoojate omavaheline piir ka kusagil lõuna ja põhja vahel vonkleb. Siin Eestis elades ja tunnetades oma ühtsust õllejoojatega, tekivad aga paraku mõned küsimused: Miks meil on liberaale tekkinud naa palju? Ja miks meil konservatiivsed vaated ei moodusta tervikut ja on säärane soust nagu meil on?

AnekdootPoliitika

kolonelHans • mai 29, 2010


Previous Post

Next Post

Lisa kommentaar