Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 4328

Õpetaja: Lapsed, täna räägime aegadest. Kui ma ütlen, “Ma olen ilus”, siis mis ajas see on. Juku: See on kindlasti minevik!  

Nr 4308

Juku: Emme. Kas sa tead, et vaene loom pidi kannatama selleks, et sa saaksid seda kasukat kanda? Ema: Juku. Ei tohi nii isast rääkida!

Nr 4280

Ukrainlane teisele: Kas sa kuulsid, et venelased kollastes kombinatsioonides läksid kosmosejaama? Teine: Kas kõik? Esimene: Ei, ainult kolm. Teine: Siis pole see mingi uudis!

Unistus

Biden helistab Putinile. Räägib, et lõpeta sõda. Ning seda, et oma unistustes näeb ta tuledes ja reklaamides säravat Moskvat kus kauplused on täis kaupu ja inimesed on õnnelikud. Putin: Mis reklaamidel on? Biden: Kus kurat mina tean. Ma ukraina keelt ei oska!

Järjekord

Venelane seisab pikas viinapoe järjekorras. Tunde seisnud ütleb endast järgmisele: “Mul on kõrini. Hoia mu kohta, ma lähen lasen Putini maha!” Paari tunni pärast tuleb tagasi oma kohale. “Kas õnnestus”, küsib kohahoidja? “Ei”, vastab venelane. “Seal oli veel pikem järjekord!”

Nr 4269

Venelane läheb Moskvas poodi ja küsib müüjalt kas liha on? Müüja: Ei ole. Meil on kalapood ja meil ei ole kala. Pood kus ei ole liha, on üle tänava!

Nr 4268

A: Kuidas dieet edeneb? B: Halvasti, sõin hommikul mune. A: Praetud? B: Ei. Shokoladi mune!

Hobid

Guardiani reporter uurib Putinilt, et kas tal hobisid ka on. Putin: On küll, ma kogun anekdoote. Reporter: Palju teil neid juba on? Putin: Kümme ja pool vanglat on juba täis.

Nr 4263

Seksi segavad asjaolud: 20 aastaselt: Purjus toakaaslane tuleb ühikatuppa sisse. 30 aastaselt: Lapsed tulevad magamistuppa sisse. 40 aastaselt: Naine satub peale. 50 aastasel: Jalga lööb kramp.

Nr 4259

Värske maailma armeede pingerida USA Hiina Kiievi oblast Harkov Mõkolai Tshernigov Sumõ Kiiev Ukraina jalgpallikoondis Mustlased traktoriga

Nr 4258

Telefon heliseb Venemaa ühes linnas, kortermaja korteris: Naishääl: Halloo, kes räägib? Meeshääl. Halloo ema! See olen mina. Naishääl: Kes mina? Meeshääl: Mina noh. Sinu poeg. Ma olen Ukrainas vangis. Naishääl: Vabandage kodanik aga telekas Putin just ütles, et mul on tütar. Ärge enam helistage!  

Päike

Putin imetleb oma Sotsi lossis päikesetõusu. Putin tervitab päikest: Tere päike. Päike: Tere hommikut Vladimir Vladimirovits, Venemaa armastatud juht, humaansuse ja rahu verstapost. Õhtul imetleb Putin päikese loojangut ja tervitab jälle päikest. Päike: Idi nahhui. Ma olen nüüd Läänes!

1 2 3 121