Kolonel Hans

George Orwell on ütelnud, et nalja eesmärk ei ole alavääristada inimest vaid tuletada inimesele meelde, et ta on juba alavääristatud!

Nr 4476

Putler kutsub Shogu enda juurde ja annab käsu valmistada ette tuumalöök ühe NATO riigi pihta. Shoigu läheb staapi, saab vaevalt kabineti uksest sisse kui helistab Peskov. „Vaata, et sa UK pihta tuumalööki ei anna. Mul tütar õpib seal!“ Natukese aja pärast helistab Lavrov. „Vaata et sa tuumalööki USA pihta ei anna. Mul tütar elab seal!“…

Loe edasi

Nr 4445

Tik-Tok

Nr 4406

Maali ja Juuli lürpisid teed ja rääkisid oma mehi taga. “Ma soovin, et Aadu lõpetaks küünte närimise. See on nii ärritav!” ütles Maali. “Juss tegi kunagi sama asja,” kommenteeris Juuli. “Aga ta sai sellest harjumusest kiiresti lahti.kui ma ta hambad ära peitsin!”

Nr 4375

Igaüks võib ennast rahuldada lina all. Aga katsuge seda teha nii, et juuksur ei märka!

Nr 4374

Ärge laske kellelgi rikkuda oma päeva. Olge mees ja rikkuge see ise!

Nr 4328

Õpetaja: Lapsed, täna räägime aegadest. Kui ma ütlen, “Ma olen ilus”, siis mis ajas see on. Juku: See on kindlasti minevik!  

Nr 4308

Juku: Emme. Kas sa tead, et vaene loom pidi kannatama selleks, et sa saaksid seda kasukat kanda? Ema: Juku. Ei tohi nii isast rääkida!

Nr 4280

Ukrainlane teisele: Kas sa kuulsid, et venelased kollastes kombinatsioonides läksid kosmosejaama? Teine: Kas kõik? Esimene: Ei, ainult kolm. Teine: Siis pole see mingi uudis!

Unistus

Biden helistab Putinile. Räägib, et lõpeta sõda. Ning seda, et oma unistustes näeb ta tuledes ja reklaamides säravat Moskvat kus kauplused on täis kaupu ja inimesed on õnnelikud. Putin: Mis reklaamidel on? Biden: Kus kurat mina tean. Ma ukraina keelt ei oska!

Järjekord

Venelane seisab pikas viinapoe järjekorras. Tunde seisnud ütleb endast järgmisele: “Mul on kõrini. Hoia mu kohta, ma lähen lasen Putini maha!” Paari tunni pärast tuleb tagasi oma kohale. “Kas õnnestus”, küsib kohahoidja? “Ei”, vastab venelane. “Seal oli veel pikem järjekord!”

Nr 4269

Venelane läheb Moskvas poodi ja küsib müüjalt kas liha on? Müüja: Ei ole. Meil on kalapood ja meil ei ole kala. Pood kus ei ole liha, on üle tänava!

Nr 4268

A: Kuidas dieet edeneb? B: Halvasti, sõin hommikul mune. A: Praetud? B: Ei. Shokoladi mune!

1 2 3 121